2019’da Dilan Polat’ın ‘Şampiyonlar ligi’ notuyla paylaştığı kara para akladıkları suçlamasıyla yürütülen soruşturmada fotoğrafta yer alan  Eylül Öztürk dahil 14 kişinin şirketlerine kayyum atandı.

Bu kişilerin isimleri şöyle: Eylül Öztürk Özkan, Feyzanur-Muhammed Oğuz Başar, İleyda-Tolunay Topal, Yasemin-Murat Yiğit, Merve Nur-Yavuz Selim Korkut, Özlem-Tayyar Öz, İlke Elagöz, Kadir Yiğit, Tuğba Demir.

Sahra Survivor'dan neden ayrıldığını açıkladı! O ismi topa tuttu Sahra Survivor'dan neden ayrıldığını açıkladı! O ismi topa tuttu

“İŞİMİZE DEVAM EDİYORUZ”

Kararın ardından Instagram hesabından yazılı bir açıklama yapan Eylül Öztürk, şu ifadeleri kullandı:

“Söz verdiğim gibi sizi gelişmelerden haberdar etmek istedim tekrar. Kayyum ile ilgili haberleri ben de sizin gibi buradan okudum. Diğer haberler gibi bu haberi de basından öğrendik. Avukatlarımızla da konuştum ve ticaret sicilinde yayınlanmasını bekleme sürecindeyiz şu anda. Henüz yayınlanan bir şey yok ama muhtemelen birkaç gün içinde yayınlanacaktır diye düşünüyorum. Avukatlarımız da bu konuda savcılığa dilekçe verecekler. Bu esnada işimizde herhangi bir aksama yok, biz aynen işimize devam ediyoruz.”

Kaynak: Aykırı