Daha önce de Instagram’da paylaştığı Seks Müzesi fotoğrafları nedeniyle müstehcenlik suçundan yargılandığını hatırlatan Taşkın, "5 yıl boyunca suç işlememem gerekiyordu. OnlyFans mahkemede suç sayılırsa ikisinin cezası birleşecek ve hapse gireceğim" dedi. Taşkın, "Tepki gösterenler tebrikler amacınıza ulaştınız" diye tepki gösterdi.

Taşkın, bir önceki yıl da Instagram’da paylaştığı Seks Müzesi fotoğrafları nedeniyle müstehcenlik suçundan yargılanmış ve denetime tabi tutulmuştu.

Instagram'da 500 bini, Twitter'da ise 80 bini aşkın takipçisi bulunan sosyal medya fenomeni Merve Taşkın, OnlyFans kullanımı nedeniyle duruşmaya çıkacağını ifade etti. Kendisine gelen mesajı sosyal medyadan paylaşan Taşkın, 12 Ocak günü OnlyFans kullandığı ve Instagram hesabında paylaştığı fotoğraflardan dolayı “müstehcenlik suçu” altında yargılanacağını açıkladı.

Merve Taşkın Manşet

"Tebrikler amacınıza ulaştınız"

Taşkın paylaşımlarında şu ifadelere yer verdi:

İmamoğlu'ndan Sinan Ateş'in ailesine taziye İmamoğlu'ndan Sinan Ateş'in ailesine taziye

"12 Ocak günü mahkemem var. 'OnlyFans' kullandığım ve Instagram hesabımda paylaştığım normal fotoğraflardan dolayı müstehcenlik suçu adi altında mahkeme kararı alindi. Tepki gösterenler tebrikler amacınıza ulaştınız.

Daha önceden Amsterdam Seks Müzesi'ne gittiğim ve Instagram hesabımda fotoğraf paylaştığım için 5 ay hapis cezası almıştım. (BBC bile haberini yapmıştı) 5 yıl boyunca suç işlememem gerekiyordu. OnlyFans mahkemede suç sayılırsa ikisinin cezası birleşecek ve hapse gireceğim."