Mevlid Kandili ne zaman? Mevlid ne demek? Mevlid Kandili ne zaman? Mevlid ne demek?

Fulya Öztürk, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın heyetiyle Suudi Arabistan'a gitti. Mekke'ye giden Öztürk, sosyal medya hesabından paylaşım yaparak duygularını dile getirdi.

Umreye giden Fulya Öztürk, başörtülü fotoğraflarını Instagram hesabından paylaşarak "Allah bana da nasip etti… Sabah namazını da kılarak umremi tamamladım. Sabah ezanıyla bambaşka bir atmosfer vardı… Tavaf, say, saç kesimi hepsini yerine getirdim. Allah isteyen herkese nasip etsin. Hamdolsun. Nasip işi" ifadelerini kullandı.

Fulya Öztürk'ün bu paylaşı beğeni alırken bir çok kullanıcı tarafından da eleştirildi.

Eleştirilere ilk yanıt Türker Ekinci'den geldi. Ekinci "Sabahtan beri @Fullyaozturk ‘ü linçleyenlere; Görev gereği Kabe’nin yanına kadar gitmişsin.Müslümansın ve otelde uyumak yerine müsait olan bir kaç saatinde aşağıya iniyorsun ve umre yapıyorsun.Hepsi bundan ibaret. Ne kadar çok düşmanlığınız ve kininiz varmış." sözleri ile Fulya Öztürk'e destek verirken Öztürk'te "Ayyy cidden yaa. Gece 2,30 da gittim yüreğimden geldi. Otelde uyumak istemedim kalktım gittim. Kimseye zararım yok kimsenin parasıyla gitmedim. Yazmazdım da sen şimdi paylaşınca yazayım dedim. Yoksa ben benim üzerimden dikkat çekmeye çalışanlara prim vermem onlar anca twit atar"  ifadelerini kullanarak kendini eleştirenlere cevap verdi

fulya-12