Yarın akşam ekranlara gelecek dizinin yeni bölümünde izleyiciler ilk kez Zakkum Kardeşler’le tanışacak. 11. bölümden yayınlanan yeni tanıtımda Enver, Zakkum Kardeşler’in özelliklerini anlatırken Korkut Zakkum’un Dağhan’ı ölen kardeşinin yanına göndereceğini söylemesi yaşanacaklara dair heyecanı yükseltiyor. 

Ömer Dizisi Hakkında ki O İddia Doğruymuş! Artık yayınlanmayacak Ömer Dizisi Hakkında ki O İddia Doğruymuş! Artık yayınlanmayacak

Ay Yapım imzalı ‘Gaddar’ın yarın akşam yayınlanacak 11. bölümünden aksiyon giderek yükseliyor. Çağatay Ulusoy, Sümeyye Aydoğan, Onur Saylak, Alper Çankaya ve Erdal Özyağcılar’ı başrollerinde buluşturan Gaddar’ın yeni bölümünden yayınlanan tanıtımında Mesut’un Aydan ve Leyla’yı karşılaştırması dikkat çekerken, Enver Zakkum Kardeşler’in en acımasızının Korkut olduğunu söylüyor. Dağhan en küçük kardeş olan Cezmi’nin cezasını keserken Korkut kardeşinin intikamını alıp Dağhan’ı onun yanına göndereceğini söylemesi tanıtıma damga vuruyor.

Başrollerinde Çağatay Ulusoy, Sümeyye Aydoğan, Onur Saylak, Alper Çankaya ve Erdal Özyağcılar’ın yer aldığı Hakan Salınmış, Laçin Ceylan, Neslihan Yeldan, Umutcan Ütebay, Deniz Özerman, Uğur Yıldıran, Aytek Şayan, Itır Esen, Fatih Berk Şahin, Buse Meral gibi önemli isimleri kadrosunda buluşturan ‘Gaddar’ın senaryosunu Hürer Ebeoğlu kaleme alırken yönetmen koltuğunda ise Sinan Öztürk oturuyor.

Gaddar yarın akşam saat 20.00'de NOW'da!

Editör: Emel Kılıç