Ay Yapım’ın sevilen dizisi Gaddar yeni bölüm kimsenin tahmin etmediği sahne ve konularla seyircinin karşısına çıktı.

Gaddar dizisinin, perde arkasında yaşanan beklenmedik gelişmelerle yoluna devam ederken bir büyük şok daha yaşandı.

Gaddar dizisinin sezon sonunda direkt final yaparak ekranlara veda edeceği iddiaları gündemi sallamaya devam ederken yeni bir gelişme yaşandı.

Uzun süredir izleyicilerle buluşan ve büyük bir heyecanla beklenen "Gaddar" dizisi, reytinglerde beklenen başarıyı elde edemeyerek izleyiciler arasında tartışma konusu haline gelmişti.

Gaddar dizisinde rol alan Çağatay Ulusoy, Sümeyye Aydoğan, Onur Saylak, Hakan Salınmış, Aytaç Uşun ve Uğur Yıldıran gibi önemli isimlerin bulunduğu kadroda, yapılan önemli bir karar dikkatleri üzerine çekti.

Reytinglerde beklenen başarıyı yakalayamayan dizi, rakipleri karşısında istenilen seviyede performans gösteremeyince yapımda ciddi dengelerin değişeceği haberleri gündeme geliyor. Bu durum, yapımcıları ve izleyicileri yeni planlar yapmaya yöneltecek.

Gaddar 12. Bölüm Detay

Ayrılık haberinin perde arkasındaki detaylar ise merak konusu. Oyuncuların ve yapımcıların bu kararın arkasındaki sebepleri ve sonuçları hakkında yapacakları açıklamalar büyük bir merakla bekleniyor.

Dizinin karakterlerinden Kurt'u canlandıran Uğur Yıldıran'ın diziden ayrılacağı iddiaları ise hayranları tarafından büyük bir şaşkınlıkla karşılandı.

Bu ayrılığın diziye etkisi ve karakterin veda sahnesinin nasıl olacağı ise merakla beklenen konular arasında.

Tüm bu gelişmelerin ardından Gaddar dizisine sürpriz bir isim katılarak tüm dengeleri alt üst edecek.

Ay Yapım’ın sevilen dizisi ‘Gaddar’ın kadrosuna yeni bölümle beraber İbrahim Çelikkol konuk oyuncu olarak dahil olacak.

Sandık Kokusu yeni sezona iddialı girecek! Bakın diziye kim geliyor?! Sandık Kokusu yeni sezona iddialı girecek! Bakın diziye kim geliyor?!

NOW ekranlarında cuma akşamı yayınlanacak yeni bölümde Zakkum Kardeşler’in büyük ağabeyi Korkut olarak seyirciyle ilk kez buluşacak.

Editör: Ali Çetin Akbayrak