Gaddar yeni bölüm yine milyonları ekran başına kilitlemeyi başarırken dizinin hayranları için bir sürpriz haber daha geldi.

Çağatay Ulusoy, Sümeyye Aydoğan, Onur Saylak, İbrahim Çelikkol, Hakan Salınmış, Aytaç Uşun ve Uğur Yıldıran gibi isimleri bir araya getiren Gaddar dizisi ile ilgili herkesi şaşırtan gelişmeler yaşanıyor.

Herkesin bildiği üzere daha önce Gaddar dizisine sürpriz transferler peş peşe yapılmış herkes yeni gelişmeleri takip etmeye başlamıştı.

Kızılcık Şerbeti'ndeki gizemli kadın kim olacak? Yoksa diziye o isim mi geliyor! Kızılcık Şerbeti'ndeki gizemli kadın kim olacak? Yoksa diziye o isim mi geliyor!

Dikkat çeken hikayesi ile yeni transferlerin ardından rakiplerinin gerisinde kalan Gaddar dizisi için final kararı alınmıştı.

Gaddar dizisi reyting yarışında bir türlü istediği başarıyı yakalayamamış ve adım adım finale doğru gitmeye başlamıştı.

Gaddar Dizisi Detay 6

Dizinin sıkı takipçileri Gaddar dizisinin final yapmasını istemediği için yapımcıları yorum yağmuruna tutmuştu ancak final kararı resmen verildi.

Sezona bir hayli iddialı başlayan ancak sonunu getiremeyen diziler arasına Gaddar dizisi de dahil oldu.

Yalnız daha önce Gaddar dizisinin 19. Bölüm ile ekranlara veda edeceği iddiası gündeme gelmişti.

Now ekranlarının sevilen dizisi Gaddar’ın 19. Bölümde değil 21. Bölümde final yaparak ekranlara veda edeceği ortaya çıktı.

Gaddar 19. Bölüm Cuma akşamı saat 20.00’da NOW ekranlarında seyircinin karşısında olacak.

Editör: Emel Kılıç