Çok iddialı bir başlangıç yapan ve yüksek reyting alacağı konusunda hiç kimsenin şüphesi olmayan Gaddar dizisindeki büyük düşüşün nedenleri sosyal medyada  dizinin fanları tarafından sık sık tartışma konusu oluyor.

Çağatay Ulusoy hayranları dizinin geldiği bu noktayı hak etmediğine inanıyorken  15. bölümü yayınlanan Gaddar dizisinin elde ettiği reytingler normal dizi ortalamasının altına kadar geriledi. Dizinin  15. bölümde hem Total'da hem de ABC1 gruplarında küçük yükselişler olsa da dizinin reyting sorunları yaşadığı gerçeği ortada duruyor.

Bahar dizisine çok usta bir isim geliyor! Onun gelişi Bahar'ın hayatını değiştirecek Bahar dizisine çok usta bir isim geliyor! Onun gelişi Bahar'ın hayatını değiştirecek

Çağatay Ulusoy’un başrolünde olduğu bir dizinin hem de oyuncunun yıllar sonra ekrana dönmesine rağmen sorunlar yaşıyor olması izleyicileri üzüyor.

Kızılcık Şerbeti, Yalı Çapkını, Arka Sokaklar gibi güçlü yapımların karşısında Gaddar dizisinin kendisini yeterince gösteremediğini düşünen dizinin hayranları, Now televizyon kanalının hatalı gün planlaması yaptığını ve bu nedenle de iyi reytinglerin elde edilemediğini düşünüyor.

Editör: Medya Tilkisi