Aydan’ı kurtarmak için Ekber’i serbest bırakan Dağhan’ın yeni bölümde Aydan’ı kurtarabilecek mi sorusu büyük merak konusu oldu.

Başrollerinde Çağatay Ulusoy, Sümeyye Aydoğan, Onur Saylak, Alper Çankaya ve Erdal Özyağcılar’ı bir araya getiren ‘Gaddar’ aksiyon dolu bir bölümle seyirci karşısına çıktı. Leyla’nın Dağhan’ın gerçek yüzünü görüp onu sorgulamaya başladığı bölümde Dağhan ve Enver birlik olup Ekber’i öldürme planları yaptı. Finalde Dağhan’ın Aydan’ı kurtarmak için Ekber’i serbest bırakması bölüme damga vururken dizi sosyal medyada da çok konuşuldu. #Gaddar, #Dağhan ve #Enver etiketleri uzun süre gündemde kaldı.

Kuruluş Osman'da bir anda kayboldu! İzleyici merakta Kuruluş Osman'da bir anda kayboldu! İzleyici merakta

Gaddar Yeni Bölüm (1)

Gaddar’ın dün akşam yayınlanan 9. bölümünde Leyla gözlerinin önünde Dağhan’ın adamları öldürmesi üzerine ondan korkup güvendiği bu adamın kim olduğunu sorgulamaya başladı. Bilgisayarı bulmadan bu işten kurtulamayacağını anlayınca babasının güvendiği bir dostundan bilgi almaya gitti. Yardım için gittiği babasının arkadaşı da bu işlerin içinde çıkınca bilgisayarın bilgisini bildiğini düşündüğü Leyla’yı evinde esir aldı. Dağhan Müdür’ün de desteğiyle Leyla’nın yerini bulup onu kurtarırken Leyla’ya verilen ilacın etkisiyle Dağhan’a karşı duygularını dile getirdi. Enver’in tutuklanmasıyla evde olaylar giderek büyürken insanlara rezil olmak bir yana Davut kızının hayatından şüphe duyduğu için artık evlilik işinden vazgeçmesi için Yağmur’u ikna etmeye çalıştı. Babası yüzünden evlenemeyip hapse düşen Enver ise gene Ekber’e karşı son kozunu kullandı ve hapisten çıkmayı başardı. Hapisten çıkmasıyla babasını öldürmek için harekete geçen Enver, Dağhan’la plan yapmaya başladı. Babasının Aydan’ın annesiyle görüştüğünü öğrenen Enver Aydan’dan babasıyla ilgili bilgi almak için yardım istedi. Dağhan için bu teklifi kabul eden Aydan, annesiyle Ekber’in evine gitti. Ekber’in evinde yılan beslediğini öğrenen ikili büyük bir şok yaşadı. Bütün bu olayların yanından Kurt’u Müdür’ün yanına Ekber’in adamı olarak girdiğini gördüğümüz bölümde Ekber’in başka bir büyük amacının da Müdür’ün ailesini ulaşıp onları yok etmek istediğini öğrendik. Bütün bunlar olurken Müdür de ilk kez güvenini toplayıp kendi kızıyla iletişime geçmeye çalıştı. Bütün bunların sonunda Müdür, Dağhan, Kurt ve Enver iş birliği yaparak Ekber’i kendi avuçlarının içine düşürdü. Sadece hesap etmedikleri şey Ekber de bu süreçte boş durmamış, Aydan’la Enver’i takip ettirip planlarını öğrenmiştir. Dağhan’ın tam Ekber’in başına silahı dayadığı anlarda Ekber’in Aydan’ın tehlikede olduğunu söylemesi tüm planları alt üst etti. Dağhan, Aydan’ı kurtarmak için Ekber’i serbest bırakmak zorunda kalırken yeni bölümde yılanın ısırdığı Aydan’ı Dağhan’ın kurtarıp kurtaramayacağı sorusu yeni bölüme dair merakı giderek yükseltti.

Gaddar Yeni Bölüm (2)

Başrollerinde Çağatay Ulusoy, Sümeyye Aydoğan, Onur Saylak, Alper Çankaya ve Erdal Özyağcılar’ın yer aldığı Hakan Salınmış, Laçin Ceylan, Neslihan Yeldan, Umutcan Ütebay, Müge Bayramoğlu, Deniz Özerman, Uğur Yıldıran, Aytek Şayan, Itır Esen, Fatih Berk Şahin, Buse Meral gibi önemli isimleri kadrosunda buluşturan ‘Gaddar’ın senaryosunu Hürer Ebeoğlu kaleme alırken yönetmen koltuğunda ise Sinan Öztürk oturuyor.

‘Gaddar’ her cuma saat 20.00'de NOW'da!

Editör: Ali Çetin Akbayrak