Dizinin paylaşılan yeni tanıtımında Dağhan, Yağmur’u evlilikten vazgeçirmeye çalışması görülürken Enver ve Yağmur’un düğününden renkli anlar dikkat çekiyor. Leyla’nın Dağhan’a “Kimsin Sen?” diye sorması ise ikili arasındaki sırların açığa çıkacağını akıllara getiriyor.

Çağatay Ulusoy, Sümeyye Aydoğan, Onur Saylak, Alper Çankaya ve Erdal Özyağcılar’ı buluşturan Ay Yapım dizisi ‘Gaddar’ın yeni bölümünden yayınlanan tanıtıma Yağmur ve Enver’in düğünündeki eğlenceli sahneler damga vuruyor. Ekber’in düğüne gelmesiyle yaşanacaklar büyük merak yaratırken Leyla’nın Dağhan’ın gerçek yüzüyle karşı karşıya kalması yeni bölüme dair heyecanı artırıyor.

Başrollerinde Çağatay Ulusoy, Sümeyye Aydoğan, Onur Saylak, Alper Çankaya ve Erdal Özyağcılar’ın yer aldığı Hakan Salınmış, Laçin Ceylan, Neslihan Yeldan, Umutcan Ütebay, Müge Bayramoğlu, Deniz Özerman, Uğur Yıldıran, Aytek Şayan, Itır Esen, Fatih Berk Şahin, Buse Meral gibi önemli isimleri kadrosunda buluşturan Gaddar’ın senaryosunu Hürer Ebeoğlu kaleme alırken yönetmen koltuğunda ise Sinan Öztürk oturuyor.

Ünlü oyuncu Nişantaşı'nda kaza geçirdi Ünlü oyuncu Nişantaşı'nda kaza geçirdi

‘Gaddar’ her cuma saat 20.00'de NOW'da!

Editör: Ali Çetin Akbayrak