Kanal 7’de ekrana gelen ilk bölümüyle şimdiden büyük beğeni toplayan, sürükleyici hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çeken “Gelin”, 18 Şubat Pazar akşamı saat 20.30’da 2. bölümüyle ekranlarda olacak.

Yapımcılığını FYM Film Yapım Merkezi'nin üstlendiği, yönetmen koltuğunda Taner Tunç'un oturduğu ve senaryosunu Ayla Hacıoğulları ile Vilmer Özçınar'ın kaleme aldığı 'Gelin' adlı dizi, yeni bölümüyle de soluksuz izlenecek.

Gelin

Gelin’de bu hafta neler olacak: Ağabeyinin hastalığını öğrenen Hançer, Mukadder ve Cihan’ın karşısına çıkıp evlenmeyi kabul ettiğini söyler. Mukadder, teklifini ilk başta reddeden Hançer’i evden kovarken Cihan onunla baş başa konuşmayı kabul eder. Hançer’den duyduğu “Teklifi kabul ediyorum ama bir şartım var” sözüyle ise şaşkına döner. Oğlunun Hançer’i kovacağını düşünen Mukadder, Cihan’ın “Biz anlaştık! Sen nikah hazırlıklarına başlayabilirsin!” sözüyle dehşete kapılır. Beyza ise duydukları karşısında sarsılır. Cihan, Hançer’i kadın hastalıkları uzmanına götürür. Ne olduğunu anlamayan Hançer, Cihan’ın tüm soğukkanlılığıyla “Kısır mısın değil misin, onun cevabını almaya geldik!” demesiyle sarsılır.
Engin’den Beyza’nın aldığı şok kararı duyan Cihan, öfkeyle konağa gider. Odada Beyza’yı bulan Cihan, “Vazgeçtim boşanmaktan. Çünkü kocamı çok seviyorum!” cümleleri karşısında büyük öfke yaşar. Cemil, Derya’nın eve geri dönmesiyle büyük mutluluk yaşar. Hançer de Derya’ya evleneceğini söyler. Derya, bu haber karşısında çok sevinir.

Hudutsuz Sevda dizisinde seyirciyi ayağa kaldıran sahne! Güzel oyuncunun hayranları isyan etti Hudutsuz Sevda dizisinde seyirciyi ayağa kaldıran sahne! Güzel oyuncunun hayranları isyan etti

Oyuncu kadrosunda Talya Çelebi, Cenay Türksever, Betigül Ceylan, Çisel Kuşkan, Sidal Damar, Kutay Şahin, Ekrem Bozgül, Can Tarakçı, Ceren Yüksekkaya, Deniz Değirmenci, Yasemin Yeşilgöz, Günnur Adıgüzel, Elif Çapkın, Güneş Ebrar Özgül, Türker Kantar ve Arif Nazım gibi oyuncuların yer aldığı 'Gelin' seyirciyi ikinci bölümüyle yine ekrana kilitleyecek.

“Gelin”, 2. bölümüyle 18 Şubat Pazar akşamı saat 20.30’da Kanal 7’de.

Editör: Medya Tilkisi