Bahar Dizisinde Yeni Sezon Öncesi Şaşırtan Haber Bahar Dizisinde Yeni Sezon Öncesi Şaşırtan Haber

Gönül Dağı dizisinin sezon finali yankıları devam ederken önümüzdeki sezona dair tüyolarda ortaya çıkıyor.

Berk Atan, Semih Ertürk, Hazal Çağlar, Melis Sevinç, Zümre Meğreli, Cihat Süvarioğlu, Nazlı Pınar Kaya, Ferdi Sancar ve Eser Eyüboğlu gibi başarılı isimleri bir araya getiren Gönül Dağı dizisinde deprem gibi gelişmeler yaşanmaya başladı.

Sezon finalinde uzun süredir beklenen büyük sürpriz gerçekleşmedi ve Gönül Dağı dizisinde Zahide dönemi resmen sona ermiş oldu.

Güzel oyuncu Ecem Özkaya’nın hayat verdiği Zahide karakterinin diziye dahil olması beklenirken rol gereği geçirdiği trafik kazası sonunda Gönül Dağı dizisindeki olay ayrılık gösterilmiş oldu.

Gönül Dağı Kadro 1

Gönül Dağı dizisi hayranlarını yıkan Zahide ayrılığının ardından ise ortaya çıkan bir detay daha herkesi şoka uğratacak.

Kulislerde yer alan çarpıcı iddianın detaylarına göre Taner, Veysel ve Ramazan karakterleri yeni sezonda Gönül Dağı dizisinde rol almayacak.

Amcaoğullarının yerine çocuklarının büyüklük halleri ile başlanacak olan Gönül Dağı dizisinde devrim gibi değişikliğe gidileceği ileri sürüldü.

Bu durumu adeta final olarak değerlendiren seyirci büyük şok yaşarken Gönül Dağı dizisinin yapımcılarının ve oyuncularından henüz bir açıklama gelmiş değil.

Ayrıca Junior amcaoğullarının yerlerine de çok sürpriz oyuncuların geleceği konuşulanlar arasında.

Gönül Dağı Kadro 2

Art arda deprem etkisi yaratan iddialar sonrası Gönül Dağı yapımcılarından bir açıklama geldiğinde sizlerle paylaşmış olacağız.

Gönül Dağı dizisinin Eylül ayının ortalrına doğru seyircinin karşısında olacağı tahmin ediliyor.

Editör: Medya Tilkisi