Teşkilat dizisi sezon finali ile TRT 1 ekranlarında yine milyonları ekran başına kilitlerken iddialar resmen doğru çıktı.

Murat Yıldırım, Aybüke Pusat, Cengiz Bozkurt, Sarp Levendoğlu, Tuğçe Açıkgöz, Selin Genç Sena, Melisa Akman ve Serdar Yeğin gibi isimlerin bir arada olduğu Teşkilat dizisinde bir dönem daha bitmiş oldu.

Kardeşlerim dizisi bakın neden final yapmış! O detay şaşkına çevirdi Kardeşlerim dizisi bakın neden final yapmış! O detay şaşkına çevirdi

Teşkilat dizisinin sezon finali nefes keserken, Ömer, ölümle burun buruna gelmişken Neslihan da onu kurtaracak panzehiri bulmuştur.

Fakat Neslihan’ın ilacı Ömer’e ulaştırması o kadar da kolay olmaz. Ömer için geri sayım başlamıştır. Karşılarına çıkan zorluklara karşı Ömer son kozunu oynamak zorundadır.

Teşkilat dizisinde yer yerinden oynarken beklenen oldu ve başarılı oyuncu Murat Yıldırım’ın can verdiği Ömer karakteri sevilen diziye resmen veda etti.

Teşkilat Ömer karakterinin ayrılığı ve ayrılık sahnesi ekran başındakileri kahrederken yeni sezon detayı da belli olmuş oldu.

Teşkilat dizisinde yeni başrol için şu anda en güçlü aday olarak yakışıklı oyuncun Tolga Sarıtaş’ın ismi geçiyor.

tolga sarıtaş manşet 1

Tolga Sarıtaş’ın gelen teklife olumlu yanıt verdiği ileri sürülürken Aybüke Pusat Söz dizisinden rol arkadaşı olan yakışıklı isimle ile uzun yıllar sonra yeniden aynı dizide rol alacak.

Editör: Medya Tilkisi