Gönül Dağı yeni bölüm TRT 1 ekranlarında adından büyük bir başarıyla söz ettirme devam ediyor.

Yayınlandığı günden bu yana reyting sıralamasında zirvenin değişmeyen ismi olan Gönül Dağı dizisinden kötü haberler gelmeye başladı.

Berk Atan, Semih Ertürk, Hazal Çağlar, Melis Sevinç, Zümre Meğreli, Cihat Süvarioğlu, Nazlı Pınar Kaya, Ferdi Sancar ve Eser Eyüboğlu gibi usta isimleri bir araya getiren Gönül Dağı dizisinde can sıkıcı gelişmeler yaşanmaya başladı.

Gönül Dağı dizisinde özellikle son haftalarda seyircinin tepkisini çeken anlar yaşanmaya başlarken ekran başındakilerden sert tepkiler gelmeye başladı.

Gönül Dağı Dizisi Detay 3

İşte Gönül Dağı dizisini karıştıran ve seyircinin tepkisini çeken o detay...

Gönül Dağı dizisinde özellikle son haftalarda hüzün dolu sahnelerin oldukça çok gösterilmeye başlaması seyircinin büyük tepkisini çekti.

Diziyi izleyen bir sosyal medya kullanıcısı, “Sayın senarist! Şu Taner’in acıları bir bitsin artık. Artık mutlu anlar görene kadar o anları izlemeyeceğiz.” İfadelerini kullandı.

Bir başka Gönül Dağı hayranı ise, “Dram dram dram iyice sıktılar, ama eski bölümler o kadar güzeldi ki şimdi ise içimiz şişti vallahi” dedi.

Yargı'nın finali beğenilmedi! Sosyal medyada tepki yağdı! Yargı'nın finali beğenilmedi! Sosyal medyada tepki yağdı!

Bu tepkilerin ardından Gönül Dağı yapımcılarının değişiklik yapıp senaryoya hareket getirip getirmeyeceği merak konusu haline geldi.

Gönül Dağı 139. Bölüm Cumartesi akşamı saat 20.00’da TRT 1 ekranlarında seyircinin karşısında olacak.

Editör: Ali Çetin Akbayrak