Cumartesi akşamları milyonları ekran başına kilitlemeye devam eden Gönül Dağı dizisinde herkesi ayağa kaldıran sahneler ortaya çıkmaya başladı.

Gönül Dağı dizisi yeni bölüm yine seyirciye unutulmaz anlar yaşatmaya devam ederken seyirci o sahne gelince kanal değiştirdiğini belirtti.

Berk Atan, Semih Ertürk, Hazal Çağlar, Melis Sevinç, Zümre Meğreli, Cihat Süvarioğlu, Nazlı Pınar Kaya, Ferdi Sancar ve Eser Eyüboğlu gibi isimlerin bir arada olduğu Gönül Dağı dizisinde yine aynı sahne gösterildi.

Bahar dizisinde başrol değişikliği mi yapılacak? Bahar dizisinde başrol değişikliği mi yapılacak?

İlk bölümden itibaren seyircinin vazgeçilmezi haline gelen Gönül Dağı dizisinde Selma Öğretmen ve Eylül’ün kaza yapmasının ardından hastane sahnesi yeni bölüme resmen damga vurdu.

Geçtiğimiz sezon Gülsüm Ali İlhan’ın canlandırdığı Dilek karakteri ile hemen hemen aynı kaderi yaşayan Selma Öğretmen’in akıbeti herkes tarafından merak edilmeye başlandı.

Gönül Dağı dizisinde Taner’in yaşadıkları ve oyunculuk performansı ekran başındakilerden tam not alırken Taner’in duygu dolu anlarını izleyen seyirci ise “Yeter artık içimiz parçalandı bu sahneleri bir daha izleyemeyiz” yorumları yaptı.

Özellikle son birkaç bölümdür duygu dolu sahnelerin ön planda olduğu Gönül Dağı dizisinde adım adım sezon finaline doğru gidilirken seyirci artık ayrılık görmek istemediğini dile getirdi.

Ancak yapımcıların Gönül Dağı dizisi ile ilgili nasıl bir yol izleyeceğinde dair henüz kesinleşmiş bir detay da söz konusu değil.

Gönül Dağı 137. Bölüm Cumartesi akşamı saat 20.0’da TRT 1 ekranlarında seyircinin karşısında olacak.

Editör: Işıl Parıltı