1,5 milyar TL'lik tarımsal destek hesaplara aktarılıyor 1,5 milyar TL'lik tarımsal destek hesaplara aktarılıyor

Halkbank'ın yeni kampanyasında kişilere sunulan kredi miktarı tam 300 bin lira. Ayrıca, kullanıcıların yüzlerini güldürecek özellikler arasında sıfır faiz, 12 ay geri ödemesiz ve tam 60 ay vadeli olması bulunuyor. Yani, bu kredi ile işini genişletmek ya da yeni bir iş kurmak isteyenler, finansal zorluklarla karşılaşmadan hedeflerine ulaşabilecek.

Halkbank'ın bir diğer özel kredi teklifi ise, işini büyütmek isteyenlere yönelik. Bu teklif kapsamında sunulan kredi miktarı 250 bin lira. Bu krediyi alabilmek için belirli kampanya şartlarının karşılanması gerekiyor.

Halk Girişimci Kredisi'nin Sunduğu Avantajlar

Halkbank'ın bu kredisi, kullanıcılarına 12 ay geri ödemesiz, 60 ay vadeli ve sıfır faizli bir kredi fırsatı sunuyor. Yani, girişimcilik hayalleri olanlar için bu kredi, hayallerini gerçeğe dönüştürme konusunda büyük bir destek olacak.

Kimler Bu Krediden Yararlanabilir?

Halk Girişimci Kredisi, 45 yaş altı ve en az ilkokul mezunu olan herkes tarafından kullanılabilir. İş hayatına atılmayı planlayan ya da mevcut işini büyütmek isteyenler, bu fırsattan yararlanabilirler.

Önemli bir not: Eğer başvuran kişi gazi, şehit veya gazi yakını ya da engelli ise yaş sınırı 55'e çıkıyor ve ayrıca kredi miktarı da 300 bin lira oluyor.

Kaynak: kamudanhaber