Tüm Türkiye’nin büyük bir ilgiyle izlediği dizinin on yedinci bölümü ABC1 20+'da 7,91 izlenme oranı (rating) 21,14  izlenme payı (share), TOTAL’de (Tüm Kişiler) 5,90 izlenme oranı (rating) 17,11 izlenme payı (share) , AB'de 7,39 izlenme oranı (rating) 22,48  izlenme payı (share) alarak tüm kategorilerde birinci oldu.

BKM imzalı ‘Yılmaz Erdoğan’dan İnci Taneleri’ nin güçlü oyuncu kadrosunda Yılmaz Erdoğan ile birlikte Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç, Kubilay Aka, Rıza Kocaoğlu, Sera Kutlubey, Güven Kıraç, Yasemin Baştan, Bora Cengiz ve Gülenay Kalkan yer alıyor. Projenin yönetmen koltuğunda ise Şenol Sönmez oturuyor.

Arka Sokaklar Dizisinde Ortalık Karışmış Durumda! Arka Sokaklar Dizisinde Ortalık Karışmış Durumda!

Inci Taneleri Sezon Finali (19)

17.Bölümde Neler Yaşandı? 

Azem hakkındaki gerçekleri öğrenen Piraye derin bir hüsran yaşadı. Nehir, Azem’in adım adım kendisine yaklaşmasından tedirgin olunca Cihan’dan yardım istedi. Cihan bir yandan Reyyaz’la olan davasını çözmeye çalışırken diğer yandan da ablası ve babasının arasında kaldı.

Inci Taneleri Sezon Finali (22)

Nergis’in gittiği yayıncı Azem’in yazdıklarını beğenince yeni bir umut ışığı doğdu. Bu haberi Dilber’in pavyonunda kutlamaya giden Kasım, Nergis ve Azem hep birlikte keyifli vakit geçirdi.  Zerre’nin kendini feda etmesine izin vermeyen Dilber, Azem’in de desteği ile Zahir’e karşı kanuni yollarla savaşmaya karar verdi. Ancak Zahir’in, Dilber’e ve sevdiklerine rahat vermeye niyeti yoktu.

Inci Taneleri Sezon Finali (2)

Cihan ve Nehir, annelerinin mezarını doğum gününde ziyaret ettikleri sırada Azem de oradaydı. Azem yıllar sonra çocuklarıyla ilk kez yan yana gelse de buluşma, hiç hayal ettiği gibi olmadı.

‘Yılmaz Erdoğan’dan İnci Taneleri’ yeni sezonda da perşembe akşamı saat 20.00’de Kanal D’de olacak. 

Editör: Medya Tilkisi