Hamas’ın İsrail’e yönelik saldırısı sonrasında sosyal medyada yayınlanan ve uluslararası kamuoyunun büyük tepkisini çeken görüntülerle ilgili yeni bilgiler de geldi.

Sosyal Medya fenomeni Gizem Bağdaçiçek gözaltına alındı Sosyal Medya fenomeni Gizem Bağdaçiçek gözaltına alındı

dailymail'in haberine göre; Sosyal medyada paylaşılan korkunç görüntülerde Hamas militanlarının öldürüp daha sonra iç çamaşırlarına kadar soyduğu genç kadının görüntüsü kan dondurmuştu. Bu görüntüler büyük tepki çekerken öldürülen kadının kim olduğu ortaya çıktı.

Öldürülen ve daha sonra bir kamyonetin arkasında yarı çıplak soyulan kadının isminin Shani Louk olduğu kayıtlara geçti. 30 yaşındaki kadının İsrail’e bir müzik festivali için geldiği de öğrenildi. Genç kadının Alman olduğu ve bir dövmeci olarak çalıştığı da belirtildi. Louk’un katıldığı festivalin barış için yapıldığı da aktarıldı.

shani louk

Louk’un kuzeni Tomasina Weintraub-Louk, İngiliz Daily Mail gazetesine konuştu. Louk, “Kuzenimin uzun rastalı saçları ve bacağındaki dövmelerinden tanıdık. Ondan hiç haber alamadık. Ondan güzel haber almayı bekliyorduk fakat bu kesinlikle Shani. Barış için düzenlenen bir müzik festivaline gitmişti. Ailemiz için bir kabus bu” dedi.

ANNESİ HAMAS'A SESLENDİ