Sarıoğlu galada sahneye çıkıp kalça dansı yaptı. O anlarda rapçi Selo da darbuka çaldı. Hande Sarıoğlu sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlar ve giydiği cesur kıayfetlerle dikkatleri üzerine çekiyor.

Youtube üzerinden Ertan Süzgün ile program yapan Sarıoğlu, Habertürk ekranlarında da uzun süre spor porgramı sundu.

Çektirdiği bir dans videosunu sosyal medyaya yüklemesinin ardından işinden kovulduğunu açıklayan Hande, oyunculuğa soyundu.

Senaryosunu Mahsun Kırmızıgül'ün kaleme aldığı, müzik yapımcısı Hilmi Topaloğlu'nun hayatını ve Haluk Levent, Özcan Deniz ve Mahsun Kırmızıgül'ün starlığa uzanan öykülerinin anlatıldığı 'Prestij Meselesi' filminde yer alan Hande, galaya damga vurdu. 

Daha önce de Aşk-ı Memnu dizisine konuk oyuncu olarak katılan güzel spiker, Mahsun Kırmızıgül'ün sahnesine çıktı. 

Oyuncu Taner Ölmez'in kızı Zeynep 1 yaşına bastı Oyuncu Taner Ölmez'in kızı Zeynep 1 yaşına bastı

Hande'den kalça şov

Engin Hepileri, Eser Yenenler, Aslıhan Güner, Biran Damla Yılmaz, Şebnem Bozoklu, Melisa Döngel, Mahmut Kırmızıgül, Ali Sürmeli, Bülent Emrah Parlak, Erdal Özyağcılar, Erkan Petekkaya, Melek Baykal, Nursel Köse ve Zafer Ergin gibi isimlerin yer aldığı filmde spiker Hande Sarıoğlu'nun da küçük bir rolü var.

Hande Sarıoğlu oyunculuk deneyimi yaşadığı filmin kalasında Kırmızıgül şarkı söylerken sahneye çıktı. Sahnede kalça dansı yapan spiker sosyal medyada gündem oldu.

Hande Sarıoğlu Dans Manşet 1

Hande Sarıoğlu (25)

Hande Sarıoğlu (26)