Müzik ve sanat dünyasının eğlence denildiğinde akla gelen ilk isimlerden olan Suzan Kardeş, yeni yılda Wyndham Grand Levent'te unutulmaz bir konsere imza atacak. KREA M.I.C.E organizasyonunun ‘’Yeni Yıl Galası’’ adını verdiği etkinlik, Türkiye'nin usta sesleri ve sevilen sanatçılarını bir araya getirecek. Neşesi ve enerjisiyle gece için hazırladığı şimdiden tamamlayan Suzan Kardeş, zengin repertuarı, coşkulu orkestrası ve dansçılarıyla yılbaşı sahnesini adeta şenlik alanına çevirecek. Dinleyenlerine keyif dolu bir gece vadeden eğlenceli sanatçı, yeni yıl sürprizleriyle izleyenlerini büyüleyecek.

Selda Bağca'nın İzmir konseri ertelendi! İşte sebebi... Selda Bağca'nın İzmir konseri ertelendi! İşte sebebi...

SELAMİ ŞAHİN İZ BIRAKAN ŞARKILARI İLE YENİ YIL GECESİNE DAMGA VURACAK!

Türk müziğinin efsane bestecisi ve yorumcusu Selami Şahin, dillere pelesenk olmuş unutulmaz hit şarkılarını yeni yılda Wyndham Grand Levent'te seslendirecek. KREA M.I.C.E organizasyonunun ‘’Yeni Yıl Galası’’ adını verdiği etkinlikte sevenlerine göz kamaştırıcı bir atmosfer sunacak olan usta sanatçı, yılbaşı gecesini olağanüstü bir konser ile taçlandıracak. Geceye özel olarak hazırlanan repertuvarında sürpriz şarkılarına da yer verecek olan Selami Şahin, yeni yılın ilk dakikalarını sahnesinde sevenleri ile hep birlikte karşılayacak.

GÖKHAN TEPE MUHTEŞEM ŞARKILARI İLE YENİ YILA İSTANBUL’DA ADIM ATACAK!

Üç yıllık aranın ardından yayınladığı ‘’Aşık Kalbin Biliyor’’ adlı şarkısı ile müzik listelerinde gösterdiği başarının yanı sıra sevenleriyle de özlem gidermenin mutluluğunu yaşayan Türk pop müziğinin güçlü sesi Gökhan Tepe, konserlerine hız kesmeden devam ediyor. Aşık, Yürü Yüreğim, Vur, Teşekkür Ederim, Türkan ve Adı Aşk Olsun gibi geçmişten günümüze sevilen sayısız hiti ile seyircilerine unutulmaz dakikalar yaşatacak olan Gökhan Tepe, bu seneyi İstanbul Kaya Ramada Hotel’de muhteşem bir performans ile kapatacak.

HERA BURSA’DA SEVENLERİNİN İÇİNİ ISITACAK!

Sahne hayatındaki etkileyici duruşu, güzelliği ve güçlü repertuvarı ile müzikseverlerin dilinden düşmeyen sanatçı Hera, yeni yılda Bursa Grand Yazıcı Otel’de sahne alacak. Şu sıralar sözü ve müziği kendisine ait olan yeni şarkısını müzikseverler ile paylaşmak için gün sayan güzel sanatçı, sevenlerinin içini ısıtacak bir repertuvar ile göz kamaştıran bir sahne performansı sunacak.

ECE SEÇKİN’DEN YENİ YILDA TRABZON ÇIKARTMASI!

Türk pop müziğinin güzel yıldızı Ece Seçkin, yeni yılda Trabzon Yalıpark Otel’de konser verecek. Muhteşem performansları ile olağanüstü bir geceye imza atmaya hazırlanan güzel yıldız, iddialı bir repertuvar ile sevenlerinin karşısına çıkacak. Yeni yıl konserinde de durmak bilmeyen enerjisi ile de herkesi kendisine hayran bırakacak olan Ece Seçkin, şıklığı ile de yeni yıla damgasını vuracak.

ERSAY ÜNER HİT ŞARKILARIYLA BURSA’DA!

Türk müzik endüstrisine yön veren başarılı sanatçı Ersay Üner, yoğun konser maratonunu yılbaşı gecesi de sürdürecek. Bursa Jolly Joker sahnesinde hayranlarına unutulmaz bir gece yaşatacak olan sevilen sanatçı, milyonların sevdiği birçok hitini yeni yılda da seslendirecek.

SAHNELERİN KRALİÇESİ DENİZ SEKİ MERSİN’DE SAHNE ALACAK!

Türk pop müziğinin sevilen güçlü seslerinden Deniz Seki, Mersin BN Hotel’de sevenlerinin coşkusu eşliğinde yeni yıla girecek. Yediden yetmişe büyük bir hayran kitlesinin beğeni ile takip ettiği Deniz Seki, geçmişten bugüne dillere pelesenk birçok şarkısını yeni yılda sevenleriyle hep bir ağızdan seslendirecek.

FERHAT GÖÇER AFYON’DA UNUTULMAZ BİR YILBAŞI GECESİ YAŞATACAK!

Türk müziğinin güçlü sesi Ferhat Göçer, yeni yılda Afyonkarahisar Akrones Otel’de sahne alacak. Sahnesinde unutulmaz şarkılarını seslendirecek olan güçlü yorumcu, sevenlerine coşkulu bir yılbaşı gecesi yaşatacak.

KAFADAR YILBAŞINDA SAPANCA’DA SAHNE ALACAK!

Son dönemde çıkardıkları “Yalan Olur” ve “Suya Hapsettim” ile müzik dünyasına hızlı bir giriş yapan Kafadar, yılbaşı gecesi Sapanca Real Loves Villas’da sahne alacak. Gelecek günlerde müzik dünyasının sevilen seslerinden Elif Buse Doğan ile çok konuşulacak bir düete imza atacak olan başarılı grup, yılbaşı gecesi de muhteşem bir performans ile sevenlerinin gönlüne taht kuracak.

GECE YOLCULARI’NDAN YILBAŞINDA MEYDAN KONSERİ!

Türkiye’de pop-rock müziğinin başarılı isimlerinden olan müzik grubu Gece Yolcuları, yeni yılda Marmaris Atatürk Meydanı’nda on binlerce hayranı ile yeni yıla giriş yapacak. Edis İlhan ve Uğur Arslantürkoğlu tarafından 1993 yılında kurulan ve “Unut Beni”, “Meyhaneler Sen” ve “Ölümde Var” gibi şarkılarıyla geniş kitlelere ulaşan Gece Yolcuları, son dönemlerde verdiği konserlerle adından sıkça söz ettirmeyi başarıyor.