Yargı dizisi hayranlarına müjde! Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu yeniden ekranda olacak Yargı dizisi hayranlarına müjde! Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu yeniden ekranda olacak

Deniz Can Aktaş, Miray Daner, Esra Dermancıoğlu, Burak Sevinç, Asuman Dabak ve Burak Sergen gibi isimleri bir araya getiren Hudutsuz Sevda dizisinden art arda kötü haberler geldi.

Uzun bir süredir Hudutsuz Sevda dizisinin akıbeti merak edilirken iddialı projenin final yapmayacağı ve 2. Sezon onayının verildiği ortaya çıkmıştı.

Hudutsuz Sevda dizisi senaristleri dizinin 2. sezonunu da şuanda ki Martenler ve LETO ailesi ile ilgili Halil İbrahim ve Zeynep’in savaşı yazarak devam ettirmeyeceklerini fark ettiler.

Bu durumda Hudutsuz Sevda dizisinde büyük değişime gidileceği anlaşılırken erken gelen ayrılık haberleri resmen şok etkisi yarattı.

Hal böyle olunca Hudutsuz Sevda dizisinde sadece Asiye karakteri ile yer alan ve çok sevilen Esra Dermancıoğlu ayrılmayacak dizinin ilk sezonunda ki hikayenin düşmanlarından bir çoğu da ölecek.

Hudutsuz Sevda Detay 2

Hudutsuz Sevda dizisinde Asiye karakteri dizinin 2. sezonunda yer alamayacağı için Hudutsuz Sevda dizisi senaristleri Asiye karakterini diziden çıkardı.

Esra Dermancıoğlu’nun ayrılık şokunu atlatamayan Hudutsuz Sevda hayranları bir büyük deprem daha yaşadı.

NOW TV ekranlarının en popüler yapımlarından biri olan Hudutsuz Sevda dizisinde deprem etkisi yaratan bir ayrılık haberi daha ortaya çıktı.

Hudutsuz Sevda Osman karakteri ile büyük ilgi gören Mazhar Alican Uğur'un da sevilen diziye veda edeceği iddia edildi.

Peş peşe gelen ayrılık haberleri şaşkınlık yaratırken büyük değişimin sinyallerinin de anlaşıldığı ortaya çıkanlar arasında.

Hudutsuz Sevda 28. Bölüm 18 Nisan Perşembe akşamı saat 20.00’da NOW ekranlarında seyircinin karşısında olacak.

Editör: Medya Tilkisi