İnci Taneleri dizisinde yakışıklı isim kadrodan çıktı! Eski rol arkadaşları ile aynı diziye geçti İnci Taneleri dizisinde yakışıklı isim kadrodan çıktı! Eski rol arkadaşları ile aynı diziye geçti

Bu sezonun en dikkat çeken projeleri arasında yer alan Hudutsuz Sevda yeni bölüm yine ekran başındakileri çılgına çevirdi.

Deniz Can Aktaş, Miray Daner, Esra Dermancıoğlu, Burak Sevinç, Asuman Dabak ve Burak Sergen gibi isimlerin bir arada olduğu Hudutsuz Sevda dizisinde olay var.

Hudutsuz Sevda yeni bölüm yine uzun süre hafızalardan silinmeyecek sahnelerle seyircinin karşısına çıkarken seyirci isyan bayrağını çekti.

Halil İbrahim ve Zeynep sahnelerinin az gösterilmesinden şikayetçi olan Hudutsuz Sevda dizsinde bu defa final gibi bir olay yaşandı.

Ramazan Bayramı tatili sonrası seyirciyle buluşan Hudutsuz Sevda dzisinde tüm dengeler alt üst olmaya başladı.

Hudutsuz Sevda Detay 3

Herkesin merak ettiği üzere Hudutsuz Sevda dizisinin reytinglerinin iyi olması nedeniyle ikinci sezonda da devam edeceği daha önce açıklanmıştı.

Zeynep’in vurulması ve gelen ayrılık iddiaları sonrası dizinin sıkı takipçileri yapımcılara tepki gösterdi.

“Bu ne biçin sahne, final yapın siz de rahatlayın!” yorumları yapılırken şimdi herkes Miray Daner’in canlandırdığı Zeynep karakterinin akıbetini merak etmeye başladı.

Hudutsuz Sevda dizisinde yeni gelişmeler oldukça ve ayrılık iddiasına dair bir açıklama geldiğinde sizlerle paylaşmış olacağız.

Hudutsuz Sevda 29. Bölüm Perşembe akşamı saat 20.00’da NOW ekranlarında seyircinin karşısında olacak.

Editör: Ali Çetin Akbayrak