Ünlü oyuncu Burak Sergen, beş ay önce ihanet iddiasıyla boşandığı Nihan Ünsal'dan sonra aradığı mutluluğu tiyatrosunda genel müdür olarak çalışan Gizem Şağban ile buldu. Çift, Fuat Paşa Yalısı'nda gerçekleşen görkemli bir düğünle dünyaevine girdi.

Şükran Ovalı Photoshop kurbanı oldu! Gören yamulmuş dedi! Şükran Ovalı Photoshop kurbanı oldu! Gören yamulmuş dedi!

2021 yılında nikah masasına oturduğu Nihan Ünsal ile geçtiğimiz ocak ayında ihanet iddiasıyla boşanan Burak Sergen, kısa süre içinde hayatına yeni bir yön verdi. Sergen, gözlerden uzak yaşadığı aşkını tiyatrosunda genel müdür olarak görev yapan Gizem Şağban ile resmileştirdi.

Burak Sergen 1

Sarıyer'de bulunan Fuat Paşa Yalısı'nda gerçekleşen düğünde, çiftin nikah şahitliğini Burak Sergen'in Hudutsuz Sevda dizisindeki rol arkadaşı Asuman Dabak, dizinin yapımcısı Fatih Aksoy ve yayıncı kanalın CEO’su Cenk Soner üstlendi. Ünlü oyuncu, eşine duyduğu sevgiyi "Cici bir arkadaşımdı. Şimdi çok sevgili bir karım oldu" sözleriyle ifade etti.

Burak Sergen, daha önce üç kez evlenip boşanmış bir isim. 1991–1992 yılları arasında şarkıcı Pamela Spence, 1999–2018 yılları arasında Işıl Sergen ve 2021–2024 yılları arasında Nihan Ünsal ile evlilik yaşadı. Işıl Sergen ile olan ilişkisinden 15 yaşında Cansın adında bir oğlu bulunuyor.

Burak Sergen Nikah

Editör: Medya Tilkisi