Başrollerinde Murat Yıldırım, Aybüke Pusat, Cengiz Bozkurt, Sarp Levendoğlu, Tuğçe Açıkgöz, Selin Genç Sena, Melisa Akman ve Serdar Yeğin gibi isimlerin yer aldığı Teşkilat dizisi adından söz ettirmeye devam ediyor.

Teşkilat dizisinde tüm dengeler alt üst olmaya başlayacak gibi duruyor.

Özellikle bu sezon sonunda akıbeti iyice merak konusu haline gelen Teşkilat dizisinde oyuncu kadrosunda adeta devrim gibi kararlar verilmişti.

Teşkilat yeni bölüm yine çok heyecanlı sahnelerle seyirciyle buluşurken ayrılık haberleri yine çok erken gelmeye başladı.

Teşkilat 103 (5)

TRT 1’de yayınlanan, milyonları ekran başına kilitleyen Teşkilat 103. Bölüm uzun bir aranın ardından seyircinin karşısına çıkarken seyirci yine sürpriz dolu sahneleri gördü.

Teşkilat son bölüm ardından Kambur, Ömer’e kurduğu hain tuzağın bedelini ağır öder. Ekip, şirketin planlarını bozarken kendi hayatlarındaki sorunlarla yüz yüze kalır.

Düşmana karşı sahada birlikte savaşan ekip, özel hayatlarında da birbirlerine destek olur. Ömer, durumu gittikçe kötüleşse de amacından vazgeçmez.

Yargı Dizisi hayranlarını heyecanlandıran görüntü! Yargı Dizisi hayranlarını heyecanlandıran görüntü!

Şüphelerini ispatlamak için yeni planlar yapan Ömer önemli kararlar alır. Fakat ortaya çıkan gerçekler Ömer’in kararlarını etkileyecektir.

Ilker Aksum Teşkilat

Teşkilat dizisinde tüm bunlar yaşanmaya devam ederken Kambur karakterine hayat veren usta oyuncu İlker Aksum’un kadroya veda edeceği iddiası yeniden gündem oldu.

Dizinin sıkı takipçileri ise İlker Aksum’un ayrılık iddiaları sonrası “İki haftalık ara bunun için olmamalıydı” yorumlarında bulundu.

Teşkilat 102 (1)

Editör: Medya Tilkisi