Survivor 2022’de adım adım finale doğru gidilirken yeni bir eleme heyecanı daha kapıya dayandı. Ünlüler ile Gönüllüler takımı arasında oynanacak olan son dokunulmazlık oyunlarının ardından Anıl, Ayşe, Sema arasından biri Survivor’a veda edecek.

Survivor 2022’de eleme heyecanı 1 Haziran Çarşamba akşamında yaşanacak. Ünlüler ve Gönüllüler takımı arasındaki amansız mücadelede Anıl, Ayşe, Sema arasından bir yarışmacı adaya veda etmiş olacak.

TV8 ekranlarının en çok izlenen yarışması Survivor 2022’de bu haftanın eleme adayları; Anıl ve Ayşe olurken son isimde oy çokluğu ile Sema oldu.

4 Temmuz 2022 Pazartesi Reyting Sonuçları Açıklandı! 4 Temmuz 2022 Pazartesi Reyting Sonuçları Açıklandı!

sema

Son ifşa haberlerinin ardından 1 Haziran Çarşamba akşamında iddia edildi.

Survivor 2022 yarışmasında Ünlüler ve Gönüllüler takımı arasında dokunulmazlık heyecanı yaşandı. Oynanan iki oyunla beraber Ünlüler takımı kaybeden taraf oldu. 3. dokunulmazlık oyununda tekne keyfi ile birlikte müzik, yemek, eğlence ve 1 gece de konaklama ödül haline geldi.

Survivor'da dokunulmazlık oyununun hemen ardından kadınlar yarışını Gönüllüler kazandı.

sema1

Ünlüler ile Gönüllüler arasında devam eden Survivor 2022 yarışmasında 1 Haziran akşamında gerçekleşecek eleme gecesi ifşa oldu. İkiz kız kardeşi Seda Ocak’ın elenmesinden sonra bu seferde Ünlüler takımından Sema Aydemir’in eleneceği iddia edildi.

Bakalım bu iddia ne kadar doğru çıkacak?

Kaynak: Süper Haber