Yılmaz Erdoğan, Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç, Kubilay Aka, Güvenç Kıraç ve Yasemin Baştan gibi başarılı isimleri bir araya getiren İnci Taneleri dizisinde ortalık karıştı.

İnci Taneleri yeni bölüm milyonları Kanal D ekranlarına kilitleyen İnci Taneleri dizisinde sürpriz bir karar verildiği iddia ediliyor.

Kızılcık Şerbeti Dizisinde Kimse Bu Gelişmeyi Bilmiyor! Yeni Sezonda Olmayacak Kızılcık Şerbeti Dizisinde Kimse Bu Gelişmeyi Bilmiyor! Yeni Sezonda Olmayacak

BKM imzalı İnci Taneleri dizisi güçlü oyuncu kadrosu ve dikkat çeken hikayesiyle seyircinin karşısında olurken gelen haber herkesi yıkacak gibi duruyor.

İnci Taneleri Dilber karakteri ile seyircinin karşısında olan güzel oyuncu Hazar Ergüçlü’den kötü haber geldi.

Azem bir yandan evlatlarıyla mutlu bir hayat hayali kurarken, diğer yandan Dilber ve Piraye arasında bir git gel yaşar.

Inci Taneleri Dilber Piraye

Dilber'in Zahir ile barıştığını öğrenen Azem çok şaşırır. Ancak Dilber'in en yakın arkadaşı Azem'i Dilber'in elini bırakmaması konusunda uyarır.

Inci Taneleri Azem Piraye Aşkı

Kimliğinin ifşa olma tehlikesiyle karşı karşıya kalan Azem'in ne yapacağı merak konusu olurken ayrılık haberi geldi.

Çarpıcı iddianın detaylarına göre güzel oyuncu Hazar Ergüçlü sezon finaliyle birlikte İnci Taneleri dizisine veda edeceği iddia ediliyor.

Dilber 1

Dilber karakteri ile seyircinin büyük beğenisini kazanan Hazar Ergüçlü’nün kadrodan nasıl çıkacağı ise merak konusu haline geldi.

İnci Taneler 17. Bölüm Perşembe akşamı saat 20.00’da Kanal D ekranlarında seyircinin karşısında olacak.

Inci Taneleri 16 (3)

Editör: Medya Tilkisi