Halit Özgür Sarı, Simay Barlas, Yurdaer Okur ve Dolunay Soysert gibi sevilen isimleri bir araya getiren Yabani dizisi yine geceye damga vurdu.

Yabani dizisi sezon finali yaparak ekranlara veda ederken o detay uzun süre sonra resmen belli olmuş oldu.

Yabani dizisi daha önce Salı günleri yayınlanıyordu ancak gün değişikliği ile Cumartesi gününe çekilmiş ve bu durum reytinglere de olumlu yansımıştı.

Yabani 36. Bölüm ile birlikte sezon finali yaparak ekranlara veda etti ancak büyük müjde verilmiş oldu.

Son noktada ise bir süredir Yabani dizisinin durumu tartışmalara neden olmuştu. Now televizyon kanalı yetkilileri daha önceden benzer projelerde yayından kaldırmayı tercih ederek, ikinci sezon riski almak istemiyordu.

Gelin Dizisinde Derya’dan “hançer” gibi sözler! Gelin Dizisinde Derya’dan “hançer” gibi sözler!

Yabani dizisi son bölümde, Ece’nin kaybından sonra kimse kendisinden beklenen tepkileri vermez. Yaman dışında...

Yabani Dizisi Detay 4

Yaman, Şebnem’in onlara bıraktığı masum canın kendisi gibi ailesiz büyümesini istemez. Rüya, Alaz ve Çağla, üçünün de kardeşidir yeni doğan bebek.

Fakat yaşanan trajedinin boyutu o kadar büyüktür ki herkes ayrı taraflara savrulmaktadır. Ve bir kez daha ana babaların günahlarının bedeli, suçsuz bir çocuğun sınavı olacaktır.

Serhan’ın hala firari olması, Neslihan’ı daha yasını bile tutamadan diğer çocuklarına karşı aşırı korumacı davranmaya mecbur kılar.

Asi ise Alaz’la kendisine aydınlık yarınların kilidini açabilecek gelişmelerin içindedir. Fakat önce Alaz’ın zihninde Serhan’dan artakalan karanlığı aşması şarttır.

İki aşık, hayatlarında dönüm noktası olacak bir kararın eşiğine gelmiştir.

Yabani dizisinde bu gelişmeler yaşanırken sevilen dizinin önümüzdeki sezon büyük sürprizlerle seyircinin karşısında olacak.

Editör: Işıl Parıltı