Yılmaz Erdoğan’dan İnci Taneleri dün akşam yeni bölümüyle Kanal D’de izleyici karşısına çıktı. Tüm Türkiye’nin büyük bir ilgiyle izlediği dizinin on beşinci bölümü ABC1 20+'da 8,14 izlenme oranı (rating) 21,84 izlenme payı (share), TOTAL’de (Tüm Kişiler) 5,88 izlenme oranı (rating) 16,47 izlenme payı (share) , AB'de 7,32 izlenme oranı (rating) 22,40 izlenme payı (share) alarak tüm kategorilerde birinci oldu.

16 Haziran Pazar reyting sonuçları açıklandı 16 Haziran Pazar reyting sonuçları açıklandı

Inci Taneleri 15 Bölüm (20)
BKM imzalı Yılmaz Erdoğan’dan İnci Taneleri dizisi derinlikli hikayesi, merak uyandıran sahneleri ve birbirinden etkileyici oyunculuk performanslarıyla her hafta gündem oluşturmaya devam ediyor. Dizinin güçlü oyuncu kadrosunda Yılmaz Erdoğan ile birlikte Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç, Kubilay Aka, Rıza Kocaoğlu, Sera Kutlubey, Güven Kıraç, Yasemin Baştan, Bora Cengiz ve Gülenay Kalkan yer alıyor. Projenin yönetmen koltuğunda ise Şenol Sönmez oturuyor.

Inci Taneleri 15 Bölüm (19)

15.Bölümde Neler Yaşandı? 

Yıllar sonra kavuşan Nehir ile Cihan, birbirleriyle hasret gidermeye başladı. Nehir, evlenmek üzere olduğunu ve kayınvalidesi tarafından sorunlar yaşadığı için Azem’in hayatlarından uzak durması gerektiğini söyledi. Nehir’in baskıları sonucu Cihan’ın babası hakkında kafası karıştı ve Azem’in aramalarına cevap vermemeye başladı. Nehir, Cihan’la bağ kurmak ve görüşmek istese de Arcan bunu asla kabul etmedi. 

Inci Taneleri 15 Bölüm (12)

Dilber ve Yıldız, paraların Zerre tarafından alındığını fark edince büyük bir yıkım yaşadı. İkili borçları hesaplayıp nasıl geri ödeme yapacaklarını düşünmeye başlarken Zahir’in hapisten çıkması Dilber'in dertlerine bir yenisini daha ekledi. Dilber’den uzak durmaya niyeti olmayan Zahir, her fırsatta onun karşısına çıkmaya başladı. Dilber de artık farklı bir yoldan gidip Zahir’le iyi geçinmeye karar verdi. Üstelik Zahir, Zerre’nin de borçları kapatacağını söyleyerek onu da yanında olması için ikna etti. 

Inci Taneleri 15 Bölüm (4)

Bir yandan Cihan’ın aramalarına cevap vermemesine anlam veremeyen Azem diğer yandan da Nehir’in izini sürmeye devam etti. Piraye ve Ayça ile çıktıkları bir yemekte tesadüfen başka bir masada Arcan Gümüşkaya’nın olduğunu duyunca yıllar sonra ilk kez kızına bu kadar yaklaştı. Nehir ise kendisini göstermeden ortamdan hızla uzaklaştı. 

Inci Taneleri 15 Bölüm (3)

Editör: Medya Tilkisi