Yayınlandığı ilk bölümden itibaren iddialı rakiplerini gerisine alarak reyting sıralamasında zirvenin sahibi olmayı başaran İnci Taneleri yeni bölüm sonrası dengeler değişecek.

Yılmaz Erdoğan, Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç, Kubilay Aka, Güvenç Kıraç ve Yasemin Baştan gibi başarılı isimleri bir araya getiren İnci Taneleri dizisinde heyecan giderek artıyor.

İnci Taneleri dizisinde merak edilen sorular tek tek yanıtını bulmaya başlamışken seyirci büyük bir şokla daha karşı karşıya.

Hatırlanacağı üzere İnci Taneleri dizisinde Dilber’in pavyon sahneleri Ramazan ayı nedeni ile yayınlanmayacaktı.

Dizinin en çok ilgi gören sahneleri arasında yer alan pavyon sahnelerinin kaldırılması ise yerini büyük gerçeklere bırakacak.

Yani İnci Taneleri dizisinde yaşanan sır dolu gelişmeler yavaş yavaş sorusunu bulmuş ve çözüme kavuşmuş olacak gibi duruyor.

Ateş Kuşları dizisinde Gülayşe ile Barbaros çok zor bir sınav verecek! Ateş Kuşları dizisinde Gülayşe ile Barbaros çok zor bir sınav verecek!

İnci Taneleri dizisinde Azem’in Kızı kim? Sorusu ise son dönemde herkes tarafından merak edilen en önemli konular arasında yer alıyor.

Önümüzdeki bölümlerde Azem’in Kızı olarak İnci Taneleri dizisi oyuncu kadrosuna sürpriz bir ismin katılacağı da gelen iddialar arasında.

Daha da önemlisi İnci Taneleri dizisindeki heyecan dolu sahneler yerini bu defa sürpriz sahnelere bırakacak gibi duruyor.

İnci Taneleri 9. Bölüm Perşembe akşamı saat 20.00’da Kanal D ekranlarında seyircinin karşısında olacak.

Editör: Emel Kılıç