Ünlü şarkıcı İrem Derici cesur pozlarını sosyal medya hesabından paylaşmaya devam ediyor. Birbirinden cesur pozları ile dikkatleri üzerine çeken şarkıcının her paylaşımı binlerce beğeni topluyor.

Sosyal medyada en çok takip edilen ünlüler arasında yer alan İrem Derici'nin instagramda 8.2 milyon gibi büyük bir takipçi kitlesi bulunuyor.

21 Mart 1987 yılında İstanbul'da dünyaya gelen İrem Derici 2011 yılında O Ses Türkiye isimli programa katılarak dikkatleri üzerine çekmişti.

Yaşar Alptekin'den vaaz eleştirilerine cevap! "Ben din adamı değilim, ben dinimin adamıyım" Yaşar Alptekin'den vaaz eleştirilerine cevap! "Ben din adamı değilim, ben dinimin adamıyım"

35 yaşında olan İrem Derici piyasaya çıkardığı şarkılar ile büyük beğeni topladı ve ünlenmeye başladı. Derici "Zorun Ne Sevgilim" ve "Kalbimin Tek Sahibine" isimli şarkılarıyla büyük kitlelere ulaşarak milyonlarca kez dinlendi.

İrem Derici hem güzelliği hem özel hayatı ile sık sık magazin gündeminde yer alıyor. Son olarak göğüslerine silikon taktırmasıyla gündem olan İrem Derici'nin son instagram pozları büyük beğeni topladı.

İşte İrem Derici'nin beğeni toplayan son instagram fotoğrafları...

İrem Derici Dekolte 1

İrem Derici Dekolte 2

İrem Derici Dekolte 3

İrem Derici Dekolte 4

Editör: Emel Kılıç