Asgari ücretliye 1000 TL ek ödeme resmi gazetede yayımlandı Asgari ücretliye 1000 TL ek ödeme resmi gazetede yayımlandı

İş Bankası’ndan tüm müşterileri için duyuru yapıldı! Bankanın internet sitesinden açıklanana göre 30 Eylül 2022 tarihine kadar İş Bankası kredi kartına başvuranlar, kartınız onaylandığı anda 100 TL ödeme alacaklar. Ödemeler Maximum Mobil’deki Pazarama’da geçerli Pazarama MaxiPuan olarak alınacak.

Kampanyaya dahil olan kartlar aidatsız kartlar dışında kalan tüm İş Bankası Bireysel Kredi Kartları  (Logolu kartlar dahil tüm Maximum ve Maximiles özellikli bireysel kredi kartları) olarak açıklandı. Kampanyaya dahil olmayan kartlar ise aidatsız kartlar, Ticari nitelikli kartlar, Bankamatik Kartları ve Ön Ödemeli Kartlar.

KAMPANYA DETAYLARI

30 Eylül 2022 tarihine kadar İşCep, Maximum Mobil, isbank.com.tr, internet şube ve şubelerimiz de dahil olmak üzere tüm kanallarımızdan bireysel kredi kartı başvurusunda bulunarak Bankamızdan ilk kez kredi kartı alan müşterilerimize 100 TL Pazarama MaxiPuan yüklemesi yapılacaktır. Daha önce tüm İş Bankası bireysel kredi kartlarını iptal ettirmiş müşteriler de yeni bireysel kredi kartı almaları halinde kampanyaya dahil edileceklerdir. Kampanyadan yalnızca asıl kart sahipleri yararlanacak olup, aidatsız kartlar, ticari nitelikli kartlar, Bankamatik kartları, ön ödemeli kartlar, ek kartlar, HCE kartlar ve sanal kartlar kampanya kapsamı dışındadır. Kampanya, ilgili tarihler arasında düzenlenen diğer MaxiPuan ödüllü kampanyalar ile birleştirilebilir. Bankamız mensupları kampanyadan hariç tutulmuştur.

Ödül Kullanımı: Kampanya kapsamında kazanılan Pazarama MaxiPuan’lar “Anında Kredi Kartı” ile alınan başvurular dahil olmak üzere tüm bireysel asıl kredi kartlarına tahsis tarihini takip eden en geç 7 iş günü içinde yüklenecektir. Bir müşteri kampanyadan yalnızca bir kere yararlanabilecek ve müşteri başına azami 100 TL Pazarama MaxiPuan kazanılabilecektir. Pazarama MaxiPuan’lar yalnızca Maximum Mobil içindeki Pazarama uygulamasında yer alan Online Alışveriş, Market Siparişi, İste Gelsin, Dijital Kod Market ve Araçta Öde menülerinde kullanılabilecektir. Yüklenen MaxiPuan’lar kuyum alışverişlerinde kullanılamayacaktır. Müşterilerin ödül MaxiPuan’larını kullanabilmeleri için kartlarını fiziki olarak teslim almaları gerekmektedir. Kampanya kapsamında yüklenecek MaxiPuan’ların son kullanım tarihi 31.12.2022’dir (bu tarih dahil). Türkiye İş Bankası kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.