İstanbul'da dün çok feci bir kaza meydana geldi. Avcılar'da 99 kişinin yaralandığı metrobüs kazasının nedeni belli oldu. Şoförlerden birinin fenalaşarak karşı şeride geçmesi sonucu kazanın meydana geldiği öne sürüldü.

Seçil Erzan'ın telefonu incelendi! Yazışmalar bilirkişi raporunda: O isimden dua istemiş... Seçil Erzan'ın telefonu incelendi! Yazışmalar bilirkişi raporunda: O isimden dua istemiş...

Avcılar'da dün akşam iki metrobüsün çarpışması sonucu meydana gelen kazada 99 kişi yaralandı. Yaralılardan ikisinin metrobüslerin sürücüleri olduğu öğrenildi.

metrobüs-2

Sürücünün kalp krizi geçirdiği iddia edildi

Kazanın oluş nedeniyle ilgili ilk bilgilerde ortaya çıktı. Metrobüsteki görgü tanıklarının ifadesini alan polis, Küçükçekmece yönünden gelen metrobüsün sürücüsü Mahsun K.'nin fenalaştığını belirledi. Kalp krizi şüphesi bulunan sürücünün karşı yöne geçerek Levent T.'nin kullandığı araca çarptığı kaydedildi. İki sürücünün de hastanede tedavilerinin sürdüğü kaydedilirken metrobüslerin kamera görüntülerinin incelendiği ve kazanın kesin nedeninin bu incelemeler sonucu ortaya çıkacağı vurgulandı.

Kaynak: TV100