İstanbul Sultangazi'de fırında çocuğa hakaret ettiği iddia edilen çalışan gözaltına alındı İstanbul Sultangazi'de fırında çocuğa hakaret ettiği iddia edilen çalışan gözaltına alındı

Zeytinburnu'nda bulunan İYİ Parti İl Başkanlığı'na saat 10.30 sıralarında silahlı saldırı düzenlendi.

Saldırganın silahından çıkan kurşun, parti binasının camına isabet etti. İYİ Parti lideri Akşener'den çok sert açıklamalar geldi! Akşener, 'Beni korkutacak adam anasının karnından doğmadı' dedi.

İYİ Parti lideri Meral Akşener, Ekrem İmamoğlu ve İYİ Partili kurmaylarıyla birlikte kurşunlanan il binasına geldi. Bina önünde basın mensuplarının sorularını cevaplayan Akşener'in açıklamaları gündem oldu.

İşte Akşener'in sözleri...

Seçime 1.5 ay kala Recep Bey'in tehdidi sonrası parti binamız kurşunlanmıştır. Bunun anlamı şu, 'Bugünler iyi günlerin' sonra lince uğradım. Türkiye bir kabile devleti olamaz. Bu ucube sistem üzerinden yönetilemez. Siyasi partilerin seçime 1.5 ay kala korkutulmaya çalışılması kabul edilemez. Biz korkmayız, bu seçmene yapılan hakarettir.

'TÜRKİYE BİR KABİLE DEVLETİ OLAMAZ'

Meral Akşener'i korkutacak adam anasının karnından doğmadı. Allah'tan başka bir şeyden korkuyorsam Allah beni kahretsin. Korkmuyorum Recep Bey! Ama sen Cumhurbaşkanısın, bu ülkenin tüm kadınlarının tüm erkeklerinin namusunun şerefinin can güvenliğinin korunmasından mesulsun.