Kanal 7’de ekrana gelen ve çarpıcı hikayesinin yanı sıra güçlü oyuncu kadrosuyla da çok sevilen dizi “Gelin”, 10 Mart Pazar akşamı saat 20.30’da beşinci bölümüyle herkesi ekran başına kilitleyecek.

Yapımcılığını FYM Film Yapım Merkezi'nin üstlendiği, yönetmen koltuğunda Taner Tunç'un oturduğu ve senaryosunu Ayla Hacıoğulları ile Vilmer Özçınar'ın kaleme aldığı “Gelin” dizisi, yeni bölümüyle de merakla bekleniyor.

O iddia gerçek oldu! Ömer dizisi artık yayınlanmayacak O iddia gerçek oldu! Ömer dizisi artık yayınlanmayacak

Gelin (2)

Gelin’de bu hafta neler olacak:

Hançer, gittiği eski evde bayılıp kalır. Herkes Hançer’in bayılmasının arkasında Beyza’nın olduğunu düşünür. Ne olduğunu anlayamayan Hançer, Cihan ve Mukadder’de bu evde yaşamak istemediğini söyleyince ortam gerilir. Yenge Sinem, Cihan ve Mukadder’e Hançer’e karşı daha anlayışlı olmalarını söyler. Ancak her ikisinin de Hançer’e karşı daha iyi davranmaya niyeti yoktur. Beyza, Derya’nın sosyal medya hesabından Cihan ile Hançer’in göz göze fotoğraflarını görünce çok öfkelenir. Tam bu sırada Cihan, Beyza ile konuşmak ister ve onu Hançer’den uzak durması konusunda uyarır. Cihan, sabahın erken saatinde Hançer’i eski eve girerken görüp peşinden gider. Eve giren Cihan, Hançer’in “Ben burada kalmak istiyorum. Sen çocuğumun babası olacaksın” demesiyle şaşkına döner. Beyza, Hançer’i kıskançlığından adeta deliye dönmüş ve hain planlar yapmaya başlamıştır. Hançer’in dünyasını başına yıkmaya kararlı olan Beyza, Hançer’e gözdağı verir: “Küçük masum kız ayakları bana sökmez. Bu kurduğun pembe dünyayı bak nasıl başına yıkıyorum.”

Oyuncu kadrosunda Talya Çelebi, Cenay Türksever, Betigül Ceylan, Çisel Kuşkan, Sidal Damar, Kutay Şahin, Ekrem Bozgül, Can Tarakçı, Ceren Yüksekkaya, Deniz Değirmenci, Yasemin Yeşilgöz, Günnur Adıgüzel, Elif Çapkın, Güneş Ebrar Özgül, Türker Kantar ve Arif Nazım gibi oyuncuların yer aldığı “Gelin” dizisinin dördüncü bölümü merakla bekleniyor.

Editör: Medya Tilkisi