1970’li yıllarda geçen Kara Ağaç Destanı’nın başrollerinde Olgun Şimşek, Emre Kıvılcım, Meltem Akçöl, Özlem Conker, Hakan Boyav, Merih Öztürk yer alıyor.

7.Bölümde Neler Yaşandı? İşte detaylar: Ömer ve Sultan, birbirlerine olan duygularını itiraf ettikten sonra aşklarını bir süre gizli tutmaya karar verdi. Ancak Raziye, Sultan’ın günlüğünü okuyunca ikili hakkındaki şüphelerini kuvvetlendirdi. Ömer ve Sultan aşkını tehlike olarak gören iki anne, onları birbirinden ayırmak için harekete geçti.

Raziye, Sultan’ı Ömer konusunda köşeye sıkıştırıp, Adana’ya geri dönmeye ikna etmek istedi. Asiye ise Gülnaz’ı gelinleri olarak gördüğünü göstermek için ailesiyle birlikte Devranoğlu Konağı’nı ziyaret etti.

Gönül Dağı 139. bölümde Kenan,Elif'in sırrını öğrendi! Gönül Dağı 139. bölümde Kenan,Elif'in sırrını öğrendi!

Ömer ve Sultan ise Merdo’yu kurtarmak için gözlerini iyice kararttı. Latif Bey’in, delil olan silahı ortadan kaldırma çabasına karşı Ömer, silahın mahkemeye teslim edilmesini sağladı. Merdo’nun kurtuluşu için tek çare Gülnaz’ın tanıklığı olunca Ömer ve Sutlan, tehlikeli bir işe kalkıştı ve Gülnaz’ın ifade vermesini sağladı. Latif Bey ise Gülnaz’ın ifadesine karşılık mahkemeye yalancı şahitler getirdi.

Celal, Raziye’nin köye döndüğünü öğrenince Raziye’nin kapısına dayandı. Asiye’yi de aynı evde Raziye’nin yanında buldu. Celal Ağa’nın, Ömer’in adının yazılı olduğu beşiği görmesiyle kafasında soru işaretleri oluşurken diğer tarafta Merdo’nun idam cezası alması ortalığı iyice karıştırdı.

Editör: Medya Tilkisi