Teşkilat 109. bölümü ile zirveye oturdu! Teşkilat 109. bölümü ile zirveye oturdu!

Yayınlandığı günden bu yana ekranlarda izlenme rekorları kırmaya devam eden Kardeşlerim dizisinde ortalık iyice karışmış halde.

Özellikle bu sezon başından bu yana çok sayıda başrol oyuncusunun ayrılığı sevilen dizinin akıbetini de belirlemiş oldu.

Kardeşlerim yeni bölüm yine unutulmaz anlara sahne olurken rekortmen dizinin sezon sonunda final yaparak ekranlara veda edeceği öne sürüldü.

Rakipleri karşısında reyting sıralamasında geriye düşen Kardeşlerim dizisi iddialara göre Haziran ayının ikinci haftasında final yaparak seyirciye veda edecek.

Kardeşlerim dizisinde Süsen ve Ömer arasında yine ayrılık rüzgarları eserken Suzan karakterinin de diziye veda etmesi iyice kafaları karıştırdı.

Kardeşlerim Dizisi Detay 3

Özellikle Süsen’in haline çok üzülen ekran başımdakiler ise “Süsen annesinin hatalarının bedelini ödemek zorunda değil. Ömer'e anlatsın ve beraber aşsınlar bu olayı” yorumları yaptı.

Kardeşlerim dizisinde Suzan dönemi de resmen sona ererken önümüzdeki bölümlerde dizinin hayranları şok üstüne şok yaşayabilir.

Süsen ve Ömer arasında neler olacağını merak etmeye başlayan dizinin hayranlarını daha da kötü sürprizler bekliyor gibi duruyor.

Kardeşlerim 128. Bölüm Cumartesi akşamı saat 20.00’da ATV ekranlarında seyircinin karşısında olacak.

Editör: Ali Çetin Akbayrak