Ben Bu Cihana Sığmazam'da bir ayrılık daha! Yoksa final mi olacak? Ben Bu Cihana Sığmazam'da bir ayrılık daha! Yoksa final mi olacak?

Cumartesi akşamları ATV ekranlarında milyonları ekran başına kilitlemeye devam eden Kardeşlerim dizisinde kriz yaratan gelişmeler yaşanmaya başladı.

Özellikle son haftalarda dengelerin alt üst olmaya devam ettiği Kardeşlerim dizisinde seyirci şok üstüne şok yaşamaya devam ediyor.

Lizge Cömert, Berk Bakioğlu, Bilal Yiğit Koçak, Celil Nalçakan, Cüneyt Mete ve Simge Selçuk gibi başarılı isimlerin bir arada olduğu Kardeşlerim dizisinde şaşırtan bir gelişme daha yaşandı.

Kardeşlerim yeni bölüm seyirciye unutulmaz anlar yaşatırken yeni ayrılık kararı deprem etkisi yarattı.

Celil Nalçakan Kardeşlerim 1

İşte Kardeşlerim dizisindeki krizin tüm detayları ve perde arkası...

Kardeşlerim dizisinin son bölümünde Akif Atakul’un Ömer’e "Senin babanı ben öldürdüm!" dediği anlar gecenin en çok konuşulan anlarıydı.

Bu sahne sonrasında Akif Atakul karakteri ile Kardeşlerim dizisinin sevilen ismi haline gelen Celil Nalçakan’ın kadroya veda edeceği iddia edildi.

Yeni bir ayrılık haberiyle sarsılan Kardeşlerim dizisi hayranları art arda gelen kararlar sonrası bir şok daha yaşandı.

Ayrılık haberlerinin gelmeye devam ettiği Kardeşlerim dizisi final tehlikesi ile karşı karşıya kalabilir.

Bu durum karşısında Kardeşlerim dizisi yapımcılarının bundan sonra nasıl bir yol izleyeceği ise şimdiden merak konusu haline geldi.

Kardeşlerim 122. Bölüm Cumartesi akşamı saat 20.00’da ATV ekranlarında seyircinin karşısında olacak.

Editör: Ali Çetin Akbayrak