Geçtiğimiz hafta sosyal medyada bir kullanıcı hesabından yazılan "Selena aldatıldı" iddiası magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.

sinem kobal ve kenan imirzalıoğlu

Yıllar önce oynadığı Selena dizisi nedeniyle aldatılan kişinin Sinem Kobal olduğu düşünülmüş ve konu hakkında pek çok görüş dile getirilmişti. Kenan İmirzalıoğlu- Sinem Kobal çifti önceki gece Nişantaşı'nda görüntülendi. İmirzalıoğlu, ihanet iddialarına tepki gösterdi. İşte detaylar...

Sabah'ta yer alan habere göre; Kenan İmirzalıoğlu, eşi Sinem Kobal'ı aldattığı iddialarıyla gündeme gelmişti.

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu, önceki gece Nişantaşı'nda bir otelden çıkarken görüntülendi.

Kenan İmirzalıoğlu’dan ihanet açıklaması: Sinem Kobal’ı aldattığı iddialarına yanıt verdi.

Sahra Survivor'dan neden ayrıldığını açıkladı! O ismi topa tuttu Sahra Survivor'dan neden ayrıldığını açıkladı! O ismi topa tuttu

Geçtiğimiz hafta bir sosyal medyada bir kullanıcının 'Selena aldatıldı' iddiaları sonrası Kenan İmirzalıoğlu'nun Sinem Kobal'ı aldattığı düşünülmüştü.

Bu konu sorulunca gülen Kenan İmirzalıoğlu, şöyle konuştu: "Siz bunu ciddiye almadınız değil mi? Biz umursamadık bile. O yüzden insanların hafızasını kirletmeye gerek yok.

Bir deli kuyuya taş atıyor, biz o kuyuya inmeyiz ama arkadaşlar. O haber nereden çıktı bilen var mı? Bilmediğimiz bir insanın bir iddiasını nasıl dikkate alırız ki? Biz bununla nasıl baş edeceğiz? İşin aslını siz biliyorsunuz."

Editör: Medya Tilkisi