Güzeller güzeli Demet Evgar’nin başarılı performansıyla taçlandırdığı Bahar dizisine yepyeni bir isim kadroya dahil olacak. Kirli Sepeti'nde dikkatleri çeken isim artık Bahar dizisinde boy gösterecek. İşte diziyle ilgili son gelişmeler.

Show TV'nin fenomen dizisi Bahar izleyiciyi ekranlara kilitlemeye devam ediyor. Başrollerini Demet Evgar, Buğra Gülsoy ve Mehmet Yılmaz Ak'ın paylaştığı Bahar dizisi 6 bölümde yine reytinglerin zirvesine yerleşti. Kadroda takviye yapamaya hazırlanan Bahar dizisi yıldız bir isimle daha anlaştı.

İnci Taneleri dizisinin yeni adresi belli oldu! İnci Taneleri dizisinin yeni adresi belli oldu!

Her salı seyirciyi ekran başına toplayan Bahar dizisi güçlü hikâyesi ve oyunculuklarıyla ilgi çekiyor.

Başrollerinde Demet Evgar, Buğra Gülsoy, Mehmet Yılmaz Ak, Ecem Özkaya, Füsun Demirel, Elit Andaç Çam, Demirhan Demircioğlu, Nil Sude Albayrak, Sena Kalıp, Alisa Sezen Sever ve Hatice Aslan gibi önemli isimleri kadrosunda buluşturuyor.

6. BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Neslihan Yeşilyurt’un yönetmen koltuğunda yer aldığı, senaryosunu Ayça Üzüm’ün kaleme aldığı, MF Yapım imzalı dizinin 6. bölümünde Bahar, istifa etmek için kararlıyken; Cihan Taşkeski, Bahar’a verdiği destekle bütün durumu değiştirdi.

Timur ve Rengin bunun hayal kırıklığını yaşarken Parla, ikilinin hayatını alt üst edecek kolajın bulunduğu zarfı annesine götürmesi için Umay’a verdi.

Rengin ve Timur, Parla’nın planlarına engel olmaya çalışırken, hastaneye Rengin’in kaçmak için çabalayacağı bir bomba düştü. Babası Tahsin! Kimse öğrenmeden babasını hastaneden göndermenin bir yolunu arayan Rengin, Selim’le buluştu ve Selim’in Rengin’in kardeşi olduğu ortaya çıktı.

Hastaneye Bahar’ı ziyarete gelen Çağla, Evren’i görüp çok beğenince Bahar’dan onları tanıştırmasını istedi. Fakat birlikte yaptıkları yürüyüşten sonra Çağla, Evren’in aklında başka biri olduğunu anladı.

Bahar’ın isteğiyle Çağla’yla yemeğe çıkan Evren, buluşmaya gergin başlasa da Çağla’nın “Biz seninle iki iyi arkadaş, hatta sırdaş olalım” teklifiyle derin bir nefes aldı. Evren ve Bahar, Zarife’nin yetimhanede büyüyen kızı Elif’i buldular ve annesiyle görüşmesi için ikna ettiler.

Bahar, Rengin ve babası Tahsin’i bir araya getirmek için; tedaviyi kabul eden Zarife’den yardım istedi. Zarife’nin isteği üzerine hastaneye gelen Rengin, Bahar’la konuşup ona yaptıkları için teşekkür etti. Bahar’ın desteğini de alan Rengin, yıllar sonra babasıyla bir araya gelebilme cesaretini buldu. Selim’in suçlamalarına karşı Rengin’in en büyük destekçisi ise kızı Parla oldu.

Aziz Uras’la baba-oğul buluşmasında her şeyi eline yüzüne bulaştıran Timur, kendi babasıyla ilişkisini anımsadı. Farklı hikayelere sahip olsalar da benzer acılar yaşayan karakterlerin, hem babalarıyla ilişkileri hem de bugün karakterlerini şekillendiren geçmişleri ortaya çıktı.

KİRLİ SEPETİ'NDEN TRANSFER

Kirli Sepeti dizisinde Canan'ın üniversitede okuyan biricik oğlu Ahmet rolüne hayat veren genç oyuncu Deniz Sarıkaş'ın yeni adresi belli oldu. Kirli Sepeti dizisine sürpriz bir sonla veda eden Deniz Sarıkaş, Bahar dizisyle yeniden sevenleriyle buluşacak.

Yeni karakterin, dizinin akışına farklı bir dinamizm katacağı ve izleyicilerin heyecanını artıracağı belirtiliyor.

Birsen Altuntaş'ın haberine göre; “Bahar: Uyanmaya Hazır Mısın?” dizisine Rüzgâr karakteri geliyor.

Deniz Sarıkaş'ın hayat vereceği karakter Umay (Alisa Sezen Sever) ve Parla (Sena Kalıp) ile tanıştıktan sonra kadroya katılıyor.

DENİZ SARIKAŞ KİMDİR

2000, İstanbul doğumlu olan Sarıkaş Müjdat Gezen Konservatuvarı Oyunculuk Bölümü mezunu. Gitar, Vokal, Fitness, Yüzme, Dans, Basketbol gibi yetenekleri olan Deniz Sarıkaş İngilizce biliyor.

Socia Ajansın oyuncusu olan Deniz Sarıkaş, 2022 yılında ilk oyunculuk deneyimi olarak Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde oyandı. Ardından 2023 yılında Kirli Sepeti dizisinde rol aldı.

Editör: Ali Çetin Akbayrak