Kızıl Goncalar yeni bölüm NOW ekranlarında milyonları ekran başına kilitlerken şoke eden haberler art arda gelmeye başladı.

Özgü Namal, Özcan Deniz ve Mert Yazıcıoğlu gibi başarılı isimleri bir araya getiren Kızıl Goncalar dizisi seyirci büyük şaşkınlık yaşamaya devam ediyor

Yayınlandığı ilk günden itibaren konuşulmaya devam eden Kızıl Goncalar dizisi, her Pazartesi NOW TV ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.

Kızıl Goncalar dizisi her bölümüyle günlerce konuşulmaya devam ederken merak edilen detaylar da ortaya çıkmaya başladı.

Kızıl Şerbeti dizisinin seti karıştı! Yapımcı oyuncuları tek tek sildi Kızıl Şerbeti dizisinin seti karıştı! Yapımcı oyuncuları tek tek sildi

Sezon sonunda final yapıp yapmayacağı merak konusu haline gelen Kızıl Goncalar dizisinin ikinci sezon onayını aldığı konuşuluyordu.

Kızıl Goncalar dizisi ikinci sezonda da yoluna devam edecek ancak oyuncu kadrosunda değişikliklerin olacağı iddia edildi.

Kızıl Goncalar Detay 4

İşte Kızıl Goncalar dizisini karıştıran haberin perde arkası ve detaylar.

Ortalığı karıştıran iddianın detaylarına göre Kızıl Goncalar Cüneyd karakteri ile seyircinin en beğendiği oyuncular arasında yer alan Mert Yazıcıoğlu’nun ikinci sezonda kadroda yer almayacağı konuşuluyor.

Bu iddianın ardından Kızıl Goncalar dizisi seyircisinden büyük tepkiler gelmeye başlarken yapımcılardan henüz resmi bir açıklama gelmiş değil.

Kızıl Goncalar 19. Bölüm Pazartesi akşamı saat 20.00’da NOW ekranlarında seyircinin karşısında olacak.

Editör: Ali Çetin Akbayrak