“Kirli Sepeti” dizisinden ayrılmıştı! Yeni dizisi belli oldu “Kirli Sepeti” dizisinden ayrılmıştı! Yeni dizisi belli oldu

Yayınlanan ilk bölümden itibaren milyonları ekran başına kilitleyen Kızıl Goncalar dizisinde can sıkı gelişmeler yaşanmaya başladı.

Kızıl Goncalar dizisi yeni sezon iple çekilirken dizinin hayranlarını üzen gelişmenin detayları ortaya çıktı.

Başrollerinde Özgü Namal, Mert Yazıcıoğlu ve Özcan Deniz gibi başarılı isimlerin yer aldığı Kızıl Goncalar dizisi için karar verildi.

Hatırlanacağı üzere Kızıl Goncalar dizisinde Cüneyd karakterine hayat veren yakışıklı oyuncu Mert Yazıcıoğlu’nun yeni sezonda olmayacağı iddia edilmişti.

Bu iddia Kızıl Goncalar dizisinin sıkı takipçileri arasında tartışma konusu haline gelirken ortalık daha da karışacak gibi duruyor.

Kızıl Goncalar Detay 6

Bazı medya sayfalarında Kızıl Goncalar Cüneyd karakterine hayat veren başarılı oyuncu Mert Yazıcıoğlu’nun yeni sezonda kadroda olmayacağını iddia etti.

Ayrılık iddiası ile çalkalanan Kızıl Goncalar dizisinde yeni Cüneyd’in ise kim olacağına dair net bir bilgi paylaşılmış değil.

Ayrıca Kızıl Goncalar yapımcılarının yeni oyuncu arayışları içerisinde olduğu öne sürülürken yeni sezonda herkesi şaşırtan gelişmelerin yaşanacağı tahmin ediliyor.

Yeni sezon iddiaları sonrası Kızıl Goncalar dizisi cephesinden bir açıklama geldiğinde sizlerle paylaşmış olacağız.

Editör: Ali Çetin Akbayrak