Kızılcık Şerbeti sezon finali Show TV ekranlarında milyonları ekran başına kilitlerken yer yerinden oynadı.

Neredeyse her sahnesinde ortalığın karıştığı Kızılcık Şerbeti dizisinin sezon finalinde merak edilen detaylar ortaya çıkmış oldu.

Sezon finali mi yoksa final mi yapacağı merak edilen Kızılcık Şerbeti dizisi için önümüzdeki sezonda resmen onay çıkmış oldu.

Kızılcık Şerbeti'ndeki gizemli kadın kim olacak? Yoksa diziye o isim mi geliyor! Kızılcık Şerbeti'ndeki gizemli kadın kim olacak? Yoksa diziye o isim mi geliyor!

Doğukan Güngör, Sıla Türkoğlu, Barış Kılıç, Evrim Alasya, Müjde Uzman, Sibel Taşçıoğlu, Ahmet Mümtaz Taylan ve Kaan Taşaner gibi isimlerin bir arada olduğu Kızılcık Şerbeti dizisinde ayrılık sahneleri de gösterildi.

Kızılcık Şerbeti’nde Çimen karakterini canlandıran Selin Türkmen, Alev karakterini canlandıran Müjde Uzman ve Umut karakterini canlandıran Serkan Tınmaz Kızılcık Şerbeti dizisine veda etti.

Kızılcık Şerbeti Detay 10

Bu arada Sönmez karakterini canlandıran Aliye Uzunatağan’ın durumu belirsiz, Rüzgar karakterini canlandıran Yiğit Kirazcı’nın da ayrılığı daha önce açıklanmıştı.

Kızılcık Şerbeti dizisinde ayrılık rüzgarları sert eserken seyirciyi önümüzdeki sezonda daha da kötü sürprizler bekliyor gibi duruyor.

Ekranların sevilerek takip edilen yapımları arasında yer alan Kızılcık Şerbeti dizisinde önümüzdeki sezonda yeni isimlerin kadroda yer alacağı da ortaya çıkmış oldu.

Hangi oyuncuların kadroda yer alacağına dair şu anda en ufak bir bilgi bulunmazken açıklama geldiğinde haberimizde olacak.

Eylül ayının ikinci haftasında başlaması düşünülen Kızılcık Şerbeti için yeni bir açıklama geldiğinde sizlerle paylaşmış olacağız.

Editör: Ali Çetin Akbayrak