Kardeşlerim dizisi bakın neden final yapmış! O detay şaşkına çevirdi Kardeşlerim dizisi bakın neden final yapmış! O detay şaşkına çevirdi

Kızılcık Şerbeti yeni bölüm her zaman olduğu gibi yine milyonları ekran başına kilitlemeyi başardı.

Sezon finali için geri sayıma geçilen Kızılcık Şerbeti dizisinde tüm dengeler iyice değişmeye başladı.

Doğukan Güngör, Sıla Türkoğlu, Barış Kılıç, Evrim Alasya, Müjde Uzman, Sibel Taşçıoğlu, Ahmet Mümtaz Taylan ve Kaan Taşaner gibi başarılı oyuncuları bir araya getiren Kızılcık Şerbeti dizisinde kriz yaşanıyor.

Dizinin sıkı takipçilerini kendilerini nasıl bir sezon finalinin beklediğini merak etmeye devam ederken bir sahne sonrası Kızılcık Şerbeti dizisinde yine kıyamet koptu.

Kızılcık Şerbeti dizisinin son bölümünde, Doğa’nın Fatih’e "Senin derdin bana aşık olmak değil benim güçlü ve özgür olmam" dediği anlar geceye resmen damga vurdu.

Kızılcık Şerbeti Detay 9

Kızılcık Şerbeti kadrosuna dahil olduğu günden bu yana Doğa’ya jest üstüne jest yapmaya devam eden Giray’ı kötü bir son bekliyor gibi duruyor.

Doğa ve Giray’ın öpüşme sahnesi Kızılcık Şerbeti dizisinde yine çok konuşulan anlardan olurken Fatih’ten yeni hamle gelmesi bekleniyor.

Doğukan Güngör’ün canlandırdığı Fatih karakterinin önümüzdeki bölümlerde büyük bir kriz çıkarması tahmin edilenler arasında.

Bu krizlerin ardından Kızılcık Şerbeti dizisi hayranlarının merakı da giderek artmaya başladı.

Kızılcık Şerbeti 66. Bölüm Cuma akşamı saat 20.00’da Show TV ekranlarında seyircinin karşısında olacak.

Editör: Emel Kılıç