Survivor Nefise aldatıldı mı? Yunan Fanis tangalı sevgilisiyle yakalandı Survivor Nefise aldatıldı mı? Yunan Fanis tangalı sevgilisiyle yakalandı

Kızılcık Şerbeti dizisinin Alev’i Müjde Uzman sette astım krizi geçirmiş ve hastane odasından yaptığı paylaşımlarda “Tükendim” başlıklı bir yazı yayınlamış ve birçok seye artık dayanamadığını açıklamıştı.

Bu durumun ardından dizi setinin makyözü Esra Okumuş bir video paylaşarak Uzman’ı ti’ye almıştı. Bunun üzerine dizinin fanları duruma tepki gösterdi.

Müjde Uzman dün videoyu paylaşıp “Esra’cığımın dalga geçmek gibi bir durumu yok, kelimeler, hisler, yalnızca bana ait değiller. Günlerdir böyle hissettiğini benimle paylaşan yüzlerce kişinin mesajını okuyorum. Esra da hissedebilir. Paylaşabilir. Lütfen sakin olalım, sorun yok, iyilik güzellik,empati vs derken birbirimizi kırmayalım boşuna” tweet’ini atmıştı.

Birsen Altunta'ın haberine göre; Tepkiler büyüyünce dizinin yapımcısı Faruk Turgut “Oyuncumuz müjde uzmanın paylaşımı sonrası,Set makyözümüzün yaptığı paylaşım hoş olmamıştır. Gereği yapılacaktır” dedi. Çektiği dalga geçen video nedeniyle makyözün işine son verileceği öğrenildi.

Editör: Medya Tilkisi