Kızılcık Şerbeti yeni bölüm her zaman olduğu gibi yine milyonları ekran başına kilitlerken rekortmen dizide işler karıştı.

Doğukan Güngör, Sıla Türkoğlu, Barış Kılıç, Evrim Alasya, Müjde Uzman, Sibel Taşçıoğlu, Ahmet Mümtaz Taylan ve Kaan Taşaner gibi başarılı isimleri bir araya getiren Kızılcık Şerbeti dizinde seyircinin tepkisi yine ağır oldu.

Kızılcık Şerbeti dizisindeki tansiyon giderek artmaya devam ederken ekran başındaki seyirciden de ilginç tepkiler gelmeye başladı.

Kızılcık Şerbeti son bölümde, Doğa ve Giray’ın öpüşmesini gören Fatih, bir süre içine kapanır. Bu arada Görkem boş durmayacak Pembe ve Nilay’dan çanta konusunun intikamını alacak.

Arka Sokaklar dizisinde bu yapılmamalıydı! İki efsane daha yeni gelmişti Arka Sokaklar dizisinde bu yapılmamalıydı! İki efsane daha yeni gelmişti

Kıvılcım’ın programına verilen durdurulma cezası Kıvılcım’ı işsiz bırakırken, her zaman olduğu gibi yardımına Ömer koşacak ve ona kendi şirketinde bir pozisyon önerecektir. Sadece erkeklerin çalıştığı bir şirkette Kıvılcım’ın işe başlaması ise devrim niteliğinde olacaktır.

Kızılcık Şerbeti Detay 5

Doğa ve Giray ilişkisi yavaş ama sağlam adımlarla ilerlemektedir.

Nilay’ın yaptığı pişik kremini piyasaya sürmeye karar veren Giray, Ünal ailesi ile yakınlaşmaya başlar.  Bu konuda tek rahatsız olan kişi Fatih ve onun rahatsızlığını kafasına takan Görkem olacaktır.

Fatih’in duyguları konusunda amcasından akıl alması, Ömer’in yeğenini yönlendirmesi Görkem’i çileden çıkaracak, Ömer’le buluşmak istemesi ise bambaşka sorunların başlamasına neden olacak.

Yeni bölümde bu gelişmeler yaşanırken Kızılcık Şerbeti seyircisi özellikle Doğukan Güngör’ün canlandırdığı Fatih karakterine tepkilerin ardı arkası kesilmiyor.

Dizinin hayranları yapımcılara seslenerek, “Fatih’in sahneleri gelince kapatıyoruz zaten,  diziden çıkarsanız da hiç üzülmeyiz” yorumları yaptı.

Kızılcık Şerbeti 63. Bölüm Cuma akşamı saat 20.00’da Show TV ekranlarında seyircinin karşısında olacak.

Editör: Emel Kılıç