Ailelerinin sorunlarını ilişkilerine taşımak istemeyen Ömer ve Kıvılcım’ın birlikte yaşamaya başlaması bölümün unutulmaz anlarına sahne oldu.

Diğer yandan Umut, Rüzgar’ın Kıvılcım’a yaptığı itirafa kulak misafiri oldu. Sürükleyici bölümde Rüzgar’ın Nursema’dan hoşlandığını duyan Umut eşinin kanaldan ayrılmasını istedi. Rüzgar’ın, Umut’un isteğinin aksine Nursema’yı işinde terfi ettirmesi izleyenleri şoke etti.

Nilay’ın ailesini bulması için yardım eden Doğa, Şifacıgil Holding’e giderek Giray Şifacıgil’le tanıştı. Nilay’ın iddiaları nedeniyle soğuk rüzgarların estiği görüşmenin ardından Giray’ın konuşmacı olarak okula gelmesi Doğa ve Giray’ı yeniden buluşturdu. Büyük beğeni toplayan sahnede Doğa ve Giray birbirlerini yakından tanımaya başladı.

Bölümde haftalardır beklenen Fatih ve Görkem’in düğünü ekrana geldi. Çimen’in Gökhan’la evli olmadığı için katılamadığı düğünde Fatih’i evlendirmeyi başaran Pembe de muradına erdi. Bölümün nefes kesen final sahnesinde ise köşkte yaşamaya başlayan Görkem’in ilk günden Pembe’ye rest çekmesi izleyenleri şoke etti.

Senaryosunu Melis Civelek’in yazdığı, yönetmenliğini Ketche’nin üstlendiği Kızılcık Şerbeti’nin başrollerinde Barış Kılıç, Evrim Alasya, Ahmet Mümtaz Taylan , Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör, Müjde Uzman ve Yiğit Kirazcı yer alıyor.

Dizide bu isimlere; Aliye Uzunatağan, Feyza Civelek, Ceren Yalazoğlu Karakoç, Emrah Altıntoprak, Serkan Tınmaz, Kaan Taşaner, Özge Özacar, Rahimcan Kapkap, Selin Türkmen, Soydan Soydaş, Sevim Erdoğan, Özlem Çakar Yalçınkaya, Bahtiyar Memili, Vurgun Adalayı ve Duygu Aslan da eşlik ediyor.

Büyük umutlarla başlayan dizi için final kararı verildi Büyük umutlarla başlayan dizi için final kararı verildi

Kızılcık Şerbeti her Cuma günü saat 20.00’de Show TV’de!

Editör: Ali Çetin Akbayrak