Doğukan Güngör, Sıla Türkoğlu, Barış Kılıç, Evrim Alasya, Müjde Uzman, Sibel Taşçıoğlu, Ahmet Mümtaz Taylan ve Kaan Taşaner gibi sevilen isimleri bir araya getiren Kızılcık Şerbeti dizisinde kriz çıktı.

Kızılcık Şerbeti yeni bölüm yine akıllardan çıkmayacak sahnelerle seyircinin karşısına çıkarken ortalık karışacak gibi duruyor.

Özellikle son haftalarda büyük değişimlerin yaşandığı Kızılcık Şerbeti dizisinde bu defa ortalık darmadağın olacak.

Kızılcık Şerbeti son bölümde Doğa ve bir süredir flörtleştiği Giray’ın öpüşme sahnesi ekran başındakileri çılgına çevirdi.

Ekran başındaki bazı seyirci Doğa’ya tam destek olurken bazıları ise “kapatıyoruz daha izlenecek bir tarafı kalmadı” yorumları yaptı.

Kızılcık Şerbeti Detay 4

Ayrıca Kızılcık Şerbeti dizisinin yeni bölümünde Nursema ise Rüzgar ile yakınlaşmaya devam edecek. Umut ise tekrardan Nursema’ya yakınlaşmanın yollarını arayacak.

Hudutsuz Sevda oyuncuları arasında büyük kavga! Seyirci ne olduğuna anlam veremiyor Hudutsuz Sevda oyuncuları arasında büyük kavga! Seyirci ne olduğuna anlam veremiyor

Pembe hanım yeni gelini ile takışmalarına devam ederken Rüzgar’ın Nursema’ya ilgi duyduğunu öğrenecek ve doğal olarak buna karşı çıkacak.

Çimen ise tamamen eski hayatına dönecek. Tekrardan açılan Çimen okuluna devam edecek.

Ömer oğlunu karıştığı davadan kurtaracak. Fakat arabasına belli bir süreliğine el koydu.

Nilay ise Fatih’ten intikam almak ve Görkem’i mat etmek için Doğa’dan daha fazla bahsedecek ve Giray–Doğa aşkını ortaya dökerek Fatih’in tamamen çıldırmasını sağlayacak.

Kızılcık Şerbeti 62. Bölümü Cuma akşamı saat 20.00’da Show TV ekranlarında olacak.

Editör: Medya Tilkisi