Poll Production by Polat Yağcı organizasyonu ve Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava sahnesinde dün gece ünlü sanatçı Haluk Levent üçüncü kez hayranlarını ağırladı.

Ebru Yaşar Ayvalık konserinde tozu dumana kattı! Ebru Yaşar Ayvalık konserinde tozu dumana kattı!

İkinci kez koronavirüsü atlatan Haluk Levent, sahne öncesi kameraların karşısına geçti. Hastalık sürecini Kovid-19’u atlattım. Şu an iyiyim fakat keşke tekrar olmasaydı. Bu sefer biraz ağır geçti ama aşının etkisiyle ayağa kalktım.’’ sözleriyle anlattı. “Yakında sürpriz var” diyen Haluk Levent, yeni albümün müjdesini sevenleriyle paylaştı.

DSCF7400

BOĞAZDA HALUK LEVENT RÜZGARI

Her yaştan müzikseverin olduğu konser alanı, saatler öncesinde hınca hınç doldu. Sesi, tarzı ve yorumuyla Türk rock müziğinde ayrı bir yere sahip olan Haluk Levent, Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’ne giriş yapar yapmaz hayranlarını ayağa kaldırdı. Folklor ekibiyle açılışı yapan usta sanatçı, adeta Karadeniz’i sevenlerinin ayağına getirdi. Yıllar geçmesine rağmen dillerden düşmeyen şarkılarını sevenleriyle seslendiren Haluk Levent, ‘Sevenler Ağlarmış’ şarkısıyla herkesi coşturdu, ‘Elfida’ şarkısı ile duygulara tercüman oldu. Haluk Levent hayranları konser boyunca hareketli şarkılar karşısında yerinde duramadı. Ara ara farklı konseptlerle sahneye çıkan folklor ekibi geceye renk kattı. Şarkıları bir yana bitmeyen enerjisi ve samimi sohbeti ile sevenlerine muhteşem bir konser yaşattı. Binlerce kişinin katıldığı konserde Haluk Levent, şarkılarının bir kısmını sevenlerinin yanında seslendirdi. Hayranlarını kırmayarak onlarla dans eden Haluk Levent, samimi yaklaşımı ile herkesin gönlünü kazandı.

DSCF8453

HALUK LEVENT’E YOĞUN İLGİ

Haluk Levent hayranları sadece Paraf Kuruçeşme Açıkhava’yı doldurmakla yetinmedi. Konseri fırsat bilen sevenleri alana teknelerle yakınlaşarak doyasıya eğlendi. Hayranlarına kayıtsız kalamayan Haluk Levent, soluğu yanlarında aldı.