Kızılcık Şerbeti Dizisinde Kimse Bu Gelişmeyi Bilmiyor! Yeni Sezonda Olmayacak Kızılcık Şerbeti Dizisinde Kimse Bu Gelişmeyi Bilmiyor! Yeni Sezonda Olmayacak

Uğur Güneş, Dilin Döğer, Mehmet Ali Nuroğlu, Kaan Çakır, Erdinç Gülener, Tuvana Türkay, Ekin Türkmen, Gökçe Akyıldız, Sezgin Erdemir, Ece Özdikici ve Seda Yıldız gibi isimlerin bir arada olduğu Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi dizisinde önemli bir gelişme yaşandı.

Pazartesi akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi dizisi ile ilgili kafaları karıştıran gelişmeler yaşanmaya başladı.

Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi 1

Kısa bir süre sonra sezon finali yapacağı binilen Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi dizisinin yeni sezon detayları herkesi şaşkına çevirmişti.

Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi dizisinin yeni sezonda olup olmayacağı merak edilirken başrol oyuncusu ile ilgili ortaya atılan bir iddia şok etkisi yarattı.

F5 haber.com'daki habere göre ; Medya kulislerini karıştıran iddianın detaylarına göre Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi dizisi yeni sezonda yoluna devam etse bile usta oyuncu Uğur Güneş’in kadroda yer almayacağı ileri sürüldü. Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi dizisinin başarılı başrolü Uğur Güneş’in yeni sezon için başka projelerle görüştüğü öne sürüldü.

Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi Manşet 1

Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi final ve ayrılık iddialarının ardından yapımcılardan ve oyuncu Uğur Güneş’ten henüz bir açıklama gelmiş değil.

Editör: Medya Tilkisi