Oktay Kaynarca, Necati Şaşmaz ve Özgü Namal gibi isimleri kadrosunda ağırlayan Kurtlar Vadisi, Türk televizyon tarihinin unutulmazları arasına adını yazdırmayı başardı. 

Oyuncu Burcu Binici tek celsede boşandı Oyuncu Burcu Binici tek celsede boşandı

Birçok ismi kadrosunda ağırlayan dizinin yeniden başlayıp başlamayacağı ise henüz belli değil. Ancak bazı isimler, yeni projelerle karşımıza çıkmaya devam ediyor. 

Dizide Abdülhey karakteriyle milyonların gönlüne taht kurmayı başaran Kenan Çoban, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'a veda etmesinin ardından kendisine gelen teklifleri değerlendiriyordu.

Başarılı ismin Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'daki rolü beğenilmiş ve tanınırlığı da gittikçe artmıştı.

Kenan Çoban ekrana verdiği arayı sonlandırmak için yeni projesini seçti. 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Fahri karakterini canlandıran ünlü oyuncu bu kez 1911 yılında Osmanlı'ya bağlı Trablus bölgesinde geçen ve gerçek bir hikayeden esinlenen projeyle izleyici karşısına çıkacak. TRT'de yayınlanacak dizinin adı ise Teşkilat-ı Mahsusa Trablus olacak.

Kenan Çoban dönüyor
Ünlü oyuncu TRT için hazırlanan Teşkilat-ı Mahsusa Trablus isimli diziyle ekranlara geri dönecek. Çoban dizide önemli bir role hayat verecek.

Proje hakkında bilgi veren Kenan Çoban, "Yaklaşık bir ay daha Eskişehir'deyiz ve daha sonrasında ise kalan çekimleri İstanbul'da tamamlayacağız." dedi.