Çarşamba akşamları ATV ekranlarında ilgiyle takip edilen Kuruluş Osman dizisinde o sahne uzun bir aranın ardından gösterildi.

Burak Özçivit, Özge Törer, Emre Bey, Faruk Aran ve Yıldız Çağrı Atiksoy gibi oyuncuların bir arada olduğu Kuruluş Osman dizisinde herkes bu olayı konuşuyor.

Kuruluş Osman yeni bölüm bir süredir tansiyonu bol sahneler seyircinin karşısında olurken yeni detaylar ortaya çıkmaya başladı.

İşte Kuruluş Osman dizisinde seyircinin şaşkınlıkla izlediği o sahnenin perde arkası.

Bahar nice zaferlerin müjdesi olacaktır. Ramazan ve Nevruz aynı vakte denk gelmiştir. Osman Bey de Ramazan’ı ahalisiyle birlikte obada geçirmeye karar verir.

Kuruluş Osman 154. Bölüm Detay

Bala Hatun, Holofira’nın yanındadır, Orhan ve Holofira’nın sevdasının büyüklüğüne vurguda bulunur. Holorifa’nın ölümden dönüşü ise seyirciye büyük sürpriz yarattı.

Bahar Dizisinin 9. yeni bölümünde büyük gerçek ortaya çıkacak! Bahar Dizisinin 9. yeni bölümünde büyük gerçek ortaya çıkacak!

İmren Tegin, Frenkleri beklemekte ve Osman Bey’e karşı nasıl bir hamle planlamaktadır.

Osman Bey, Frenk liderinin kellesini almaya kararlıdır. Ne kadar zor olursa olsun bunu yapacak kudrete sahip olduğunu söyler.

Kuruluş Osman dizisinde bu gelişmeler yaşanmaya devam ederken izleyiciyi kötü sürprizler bekliyor gibi duruyor.

Ekranların iddialı ve başarılı dizisi Kuruluş Osman 155. Bölüm Çarşamba akşamı saat 20.00’da ATV ekranlarında seyircinin karşısında olacak.

Editör: Emel Kılıç